Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


En Avantajlı Konut Kredileri

Kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi olmak isteyen tüketiciler için bankalarda uygun faizli ve esnek ödeme seçenekli konut kredisi kampanyaları var. %0,80’den başlayan faiz oranları ve 120,240 hatta 360 ay yani 30 yıla kadar vade seçeneği ile alabileceğiniz, bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile geri ödeyebileceğiniz en avantajlı konut kredilerini bu yazımızda listeledik…

Akbank Konut Kredisi

Kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz Akbank’ta uygun faizli konut kredisi seçenekleri var. %0,90’dan başlayan faiz oranları ile 10 yıla kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz bu kredi kampanyasında; sabit faizli, indirimli ya da kentsel dönüşüm kredilerinden yararlanabilirsiniz. Sabit faizli kredi ile, bütçenize uygun, her ay sabit faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İndirimli konut kredisinde kredi faiz ödemenizin bir kısmını önden yapın, aylık taksitlerinizi ve faiz oranlarını düşürün. Riskli bölgede yer alan ya da riskli yapılarınız için de dilerseniz devlet destekli Akbank kentsel dönüşüm kredisinden yararlanabilirsiniz. Bankada ayrıca peşinatsız, ara ödemeli, Yeni Evim, dönemsel ödemeli, balon ödemeli ve artan ödemeli konut kredisi seçenekleri de var.

Vakıfbank Konut Kredisi

Sarı Panjur Ev Kredisi kampanyası ile yıllardır hayalini kurduğunuz o eve sahip olun. Sizi sıkıntıya sokmadan, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz bu kredi kampanyası ile aylık %0,89’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi seçeneğinde de farklı kampanyalar var. Azalan SarıPanjur, Kentsel Dönüşüm Kredileri, Ara ödemeli Sarı Panjur, Anapara Sabit Sarı Panjur kampanyaları arasında bütçenize en uygun olanı seçin, siz de avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanın.

İş Bankası

En uygun faiz oranları ve en uygun ödeme seçenekleri ile avantajlı konut kredisi İş Bankası’nda. Sabit taksitli, kişiye özel esnek taksitli, evden eve, her şey dahil, kentsel dönüşüm, konut yapım ve tamamlama, yabancılara özel, çevre dostu gibi farklı konut kredilerinden yararlanabilirsiniz. 120 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu kredi türünde almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. 3 aya kadar erteleme seçenekleri ile alabileceğiniz bu kredi türünde aylık %0,90 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi

Cazip faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenler için en avantajlı konut kredisi fırsatları Yapı Kredi’de. %0,90’dan başlayan faiz oranları ile siz de bütçenize uygun taksitlerle ev sahibi olun. Bu kredi seçeneğinden azami 70 yaşına kadar yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi’den 60 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi almak isterseniz, aylık 2164 TL taksit ödersiniz. Aynı tutar için 120 ay vade seçeneğinden yararlanmak isterseniz de aylık taksit tutarı 1366 TL olur. Yapı Kredi konut kredisinden, almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar yararlanabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 26 Ocak 2017 - 9:24:25

Benzer Konular

Yukarı Çık