Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Emlak Konut GYO Borç Sorgulama

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli kampanyalarından birisine imza atacak olan Emlak Konut GYO reklam kampanyaları ile birlikte televizyonlarda boy göstermeye başladı. Herkesi ev sahibi yapmak için harekete geçen Emlak Konut GYO ile birlikte çok kolay ve rahat bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. TÜFE olmadan ödeme yapabilmenizi sağlayan Emlak Konut, TOKİ konutlarında sizler için peşinatlarda da indirim yapabilecek. Emlak Konut yatırım ortaklığı ile birlikte Türkiye’nin her yerinde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Emlak Konut GYO ile birlikte şehit yakınları, darbe girişimi mağdurları ve gazi yakınları 0 faizli krediler ile birlikte ev sahibi olabilecek. Türkiye’nin dört bir yanında yapımı devam eden emlak konut projeleri ile birlikte istediğiniz eve çok uygun ödeme seçenekleri ile birlikte sahip olabileceksiniz. Emlak Konut GYO ile birlikte dilediğiniz gibi bir ödem planı da sizlerin olacak. Emlak Konut GYO ile birlikte her zaman konutlarınız güvende olacaktır. Bununla birlikte örneğin 100 bin TL peşinat vermek yerine sadece 30 bin TL peşinat ödeyerek hayalinizdeki evlere sahip olabilirsiniz. Emlak Konut GYO ile birlikte 120 aya kadar olan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Emlak Konut GYO Herkese Konut Kampanyası

emlak konut GYO iletişim

emlak konut GYO iletişim

Emlak Konut GYO’da kampanyalar bunlarla da sınırlı değil. Darbe girişimi sonrasında vatandaşların moralini düzeltecek iyileştirmeler yapan Hükümet, Emlak Konut ve TOKİ güvencesi ile birlikte düşük gelirli vatandaşların da ev sahibi olmasını sağlayacak. Bu gelişmeler üzerinde TOKİ’ye rekor seviyede başvuru yapılması bekleniyor.

Emlak Konut’un bir diğer kampanyası ise evini almış ve borçlu olanlar için yapılan düzenlemeyi kapsıyor. Buna göre 4.5 milyar TL alacağı olan Emlak Konut GYO borcunu peşin ödemek isteyen vatandaşlara da yüzde 20 indirim yapma imkanı tanıyacak. Bu kampanya ile ile birlikte Emlak Konut vatandaşlara uygun ödeme koşullarının sunulmasını sağlayacak. Diğer yandan genel olarak durgun bir dönem içinde olan inşaat sektörüne hareketlilik getirilmesi de sağlanmış olacak. Emlak Konut GYO kampanyaları TÜFE içermeyen ödeme seçenekleri ile birlikte sizleri bekliyor. Bu sayede ister 2 + 1 isterseniz de 3 + 1 ev seçeneklerini görebilir ve TOKİ resmi internet sitesi üzerinden yapımına devam eden evleri anında görebilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 4 Ağustos 2016 - 9:21:55

Benzer Konular

Yukarı Çık