Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Dosya Masrafsız Konut Kredisi Veren Bankalar

Ev sahibi almak için bankadan kredi alırken bir de ekstra masraflarla uğraşmak istemeyenler için bankalarda dosya masrafsız konut kredisi seçenekleri var. Kredisinizi komisyonsuz almak ve ihtiyaçlarınızı tam karşılamak isterseniz, siz de konut kredilerinde dosya masrafsız kampanyaları tercih edebilirsiniz. 120 aya kadar vade seçeneği ile ( bazı bankalarda 240 ve 360 ay vade seçeneği de var) alabileceğiniz 0 TL dosya masraflı konut kredisi veren bankaları bu yazımızda listeledik…

QNB Finansbank 

Şubat ayına özel kampanya başlatan QNB Finansbank’ta 120 aya kadar vade seçeneği ile alabileceğiniz konut kredilerinden dosya masrafı ödemeden yararlanabilirsiniz. 60 aya kadar %0,81 ve 61 ile 120 ay arası %0,82 faiz uygulayan banka, 1 ile 28 şubat tarihleri arasında konut kredisi alan tüketicilerden dosya masrafı ve ek ücret almıyor. Çok uygun faiz oranları ile yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyasından almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar yararlanabilirsiniz. Başvurularınızı QNB Finansbank şubelerinden, Anında Başvur’a tıklayarak bankanın internet adresinden yapabilirsiniz.

Vakıfbank 

Masrafsız Sarı Panjur kampanyası dahilinde dosya masrafı olmayan ev kredisi Vakıfbank’ta. 120 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu kredide en uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Diğer kredi türlerinde kredi tutarının binde 5’i olarak uygulanan dosya masrafı Vakıfbank Masrafsız Sarı Panjur’da yok. Başvurularınızı şubelerden ve bankanın kurumsal internet adresinden yapabilirsiniz. Teminat olarak satın alacağınız evin ipoteği alınmaktadır.

İş Bankası 

Geçtiğimiz yılın son aylarında İş Bankası, dosya masrafsız konut kredisi kampanyası başlattı. Böylece artık hayallerinizdeki evi almak için bankadan kredi alırken hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Aylık %0,95 faiz oranlarından yararlanabileceğiniz bu kredi türünden 120 aya kadar vade seçeneği ile yararlanabilirsiniz. Teminat olarak satın alacağınız konut alınmaktadır. Başvurularınızı İş Bankası şubelerinden, mobil şubeden ve bankanın internet sitesinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 

0 TL dosya masraflı ev kredisi Garanti Bankası’nda. 120 aya kadar vade seçeneği ile alabileceğiniz ve bankanın dönem dönem uyguladığı dosya masrafsız konut kredisi kampanyası, ev alırken masraflarla uğraşmak istemeyenler için uygun faiz oranları ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak için başvurularınızı şubelerden ve Garanti Bankası internet adresinden yapabilirsiniz. Bu bankalara ek olarak, diğer bankalarda da dönem dönem dosya masrafsız konut kredisi kampanyaları düzenlenmektedir. Eğer ev sahibi olmak için banka kredisi araştırıyorsanız, bankaların internet sitelerini takip ederek güncel kampanyaları kontrol edebilirsiniz…

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 2 Şubat 2017 - 7:00:33

Benzer Konular

Yukarı Çık