Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Üretici Kart Borç Sorgulama

Türkiye’nin hızla gelişen bankalarından biri olan Denizbank, bankacılık sektörünün vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde ilerleyen Denizbank, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her geçen gün daha da büyümektedir. Müşterileri için birbirinden güzel kampanyalar ve fırsatlar sunan Denizbank, üreticiler için de inanılmaz bir imkan tanıyor.

Denizbank üretici kart ile üreticilerin tarımsal gereksinimleri ve nakit ihtiyaçları anında karşılanıyor. Denizbank üretici kart ile üretici için tanımlanan kredi limiti karta tanımlanıyor ve üretici bu kart ile tarımsal ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor. Eğer sizin de üretici kartınız varsa ve Denizbank üretici kart borç sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

denizbank üretici kart

denizbank üretici kart

Az önce de belirttiğimiz gibi üretici kart üreticiler için büyük bir kurarıcı oluyor. Özellikle bu kartın yılda bir kez ödemeli olması üretici için büyük bir avantaj oluyor. Eğer hala bir üretici kartınız yoksa URETICI yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı ve bulunduğunuz ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak yazıp 3280 e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde sizinle irtibata geçilecektir.

Denizbank üretici karttan faydalanmak için ise,bitkisel üretim ve hayvancılık yapan çiftçilik belgesi olanlar yararlanabilirler. Eğer kartınız varsa ve sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız 444 0 800 numaralı telefonu arayabilir, banka şubesine gidebilir yada Denizbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 23 Haziran 2015 - 1:50:03

Benzer Konular

Yukarı Çık