Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Denizbank Sevgililer gününe özel olarak kampanyalar düzenleyerek herkesin en güzel günü mutlu bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır. Kozmetik, seyahat, optik ve saat alışverişlerinde birbirinden avantajlı yüzde 20’ye varan indirimler uygulayan ve diğer yandan ek taksit seçenekleri sunan Denizbank, indirimlerinin ve fırsatlarının sayısını bu özel gün yaklaştıkça artırmaktadır.

Denizbank kredi kartıyla birlikte Türkiye’nin en seçkin mağazalarında özel alışverişler yapabilir ve farklı taksit ve indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yaklaşık olarak 20 bin noktayla anlaşmalı olan Denizbank kredi kartları, bonus özellikleri sayesinde her harcamada sizlere puan ve para kazandırmaktadır.

Bu puanları devamlı kullanmadan biriktirdiğinizde ise sürpriz indirimlerden yararlanabilir ve alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Denizbank ciceksepeti.com ile anlaşma sağlayarak her alışverişte yüzde 15 indirim kazanma imkanını kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu sayede birbirinden güzel çiçekleri ve çikolata paketlerini sevdiğiniz insan için seçebilir ve ona sürpriz yapabilirsiniz. Denizbank imkanları arasında kozmetik ve giyim ürünlerinde ek yüzde 20 indirim fırsatı da yer almaktadır. Bu sayede en uygun ve kaliteli ürünleri bu gün için alabilirsiniz.

Kategori: Denizbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 6:42:45

Benzer Konular

Yukarı Çık