Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için düşük faiz ve esnek ödeme seçenekleri sunan Denizbank’da, kredi başvurusu yapmak da kredi almak da çok kolay. Dilerseniz şubelerden yapabileceğiniz kredi başvurusunu; bankanın kurumsal internet adresinden, mobil uygulamadan, SMS ile, telefon bankacılığı ve Denizbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu hangi başvuru kanalı üzerinden nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, Denizbank kredi başvurusunun nasıl yapılacağı ile ilgili şu adımları takip edebilirsiniz…

Şubeden Başvuru 

50 bin TL üzeri kredi ihtiyaçlarınız için banka, başvurularınızı şubelerden yapmanızı talep eder. Ayrıca ipotekli ya da kefilli kredi almak istiyorsanız da yine başvurularınızı şubeden yapmalısınız. Peki, kredi başvurusu için şubeye giderken hangi belgelere ihtiyacınız olacak? Kredi başvurusu için gerekli belgeler; gerçek kişiler, şahıs firmalar, tüzel kişiler, dernekler ve kooperatiflere göre değişiklik göstermektedir. Gerçek kişiler için kredi başvurusunda şu belgeler gerekmektedir;

  • Nüfus cüzdanı aslı ya da fotokopisi,
  • İkametgah belgesi,
  • Gelir belgesi,
  • Başvuru formu

Banka, gerekli görmesi halinde ek belge talep edebilir.

İnternetten Başvuru 

İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi almak için Denizbank internetten kredi başvurusu yapmak istiyorsanız; ilk olarak bankanın kurumsal internet adresine giriş yapmalısınız. Anasayfada yer alan “Web’de Kredi” bölümünden T.C kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi doldurduktan sonra hemen başvur bağlantısına tıklayın. Ön başvurunuz alındıktan sonra başvurunuz değerlendirilmeye alınır ve banka sizi SMS ile başvuru durumunuz ile ilgili bilgilendirir. Ön başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, banka ile görüşerek kredinizi şubelerden alabilirsiniz.

SMS ile Başvuru 

Denizbank’ın tüm kredi hizmetlerine başvurmak için SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Peki, SMS ile Denizbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank Cebimde Kredi kampanyası dahilinde, kredi cevabınızı 5 dakikada alabilirsiniz. Başvuru yapmak için, KREDIM yazıp bir boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı yazın ve mesajınızı 3280 ‘e SMS atın. Başvurusu onaylanan banka müşterileri, evrak olmadan kredilerini internetten ya da yalnızca nüfus kağıdı ile en yakın Denizbank şubesine giderek alabilirler.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru 

444 0 800 no’lu telefon bankacılığı kanalı üzerinden de kredi kartı ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vade seçenekleri ile hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank telefon bankacılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Mobil Şube ile Başvuru 

55 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Denizbank mobil şube üzerinden başvurunuzu hemen yapın, sonucunu hemen öğrenin, kredinizi hızlı alın. Cep telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak MobilDeniz uygulamasını indirin. Uygulamada ürün ve hizmetler bölümünden krediler hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank kredi başvurusu için bu başvuru kanallarından size en uygun olanı tercih edebilir, hızlı ve kolay kredi başvuru yaparak cevabınızı 5 dakikada alabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Denizbank, Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 4 Ocak 2017 - 3:43:41

Benzer Konular

Yukarı Çık