Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Konyaspor Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Bonus kredi kartı Konyaspor’a gönül verenlere,siz Konyasporlulara özel kredi kartı hizmeti sunuyor: Denizbank Konyaspor Bonus Kredi Kartı.

Hem  tüm alışverişlerinizden Bonus puan toplayarak daha sonra bonuslarınızı alışverişlerinizde para olarak kullanabilirsiniz.Hem de her alışverişinizden Konyaspor’a belirli oranda bir katkı payı sağlayacaksınız.Yani Denizbank Konyaspor Bonus kartınızla yaptığınız her harcamanızda siz hiçbir ücret ödemeden kulübünüze katkı sağlamış olacaksınız.

Hemen başvurun,kartınızı kullanarak 31 mayısa kadar 100 TL ve üstü alışverişlerinizde ekstra 40 TL bonus kazanın.

Siz alışveriş yaptıkça Konyaspor kazandığı gibi Konyaspor kazandığında da siz kazanacaksınız.Ayda 750 TL ve üstü alışveriş yaptığınız takdirde takımınızın attığı gol kadar ilave bonus kazanacaksınız.Bunun için “GOL” yazıp 3280’e sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Konyaspor önemli bir maçı kazandı ve siz çok mutlusunuz:Alın ailenizi yada arkadaşlarınızı yanınıza,Big Chef’e kutlama yemeği yemeğe gidin,hesabınızı Denizbank Konyaspor Bonus Kartınızla ödeyin %10 size özel indirimden yararlanın.

Ben de Konyaspor’a gönül verdim. Bu avantajları kullanarak kredi kartımla hem ben kazanayım,hem de takımıma katkı sağlayayım diyorsanız hemen Denizbank Konyaspor Bonus Kredi Kartı başvurunuz yapın.İster herhangibir Denizbank şubesine başvurun.İster AçıkDeniz Telefon Bankacılığı numarası 444 0 800’ü arayarak yapın başvurunuzu.İnternetin başındayım diyorsanız AçıkDeniz İnternet bankacılığını kullanarak kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Veya “KONYA” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderin.En kısa sürede kartınız onaylanıp basılarak size ulaştırılacaktır.

Kategori: Denizbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 11 Şubat 2016 - 12:57:14

Benzer Konular

Yukarı Çık