Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Kefilsiz Ve Gelir Belgesiz Kredi Detayları

Ülkemizde; ihtiyaç kredisi kullanımı gittikçe artmaktadır. Müşterilerin, düşük faiz oranları ile kredi çekerek, maddi sorunlarına bir nebze olsun, çözüm bulma arayışı, bankaların devreye girmesine neden olmaktadır. Birçok banka, müşteri çekebilmek adına, ihtiyaç kredilerinde kolaylıklar sağlanmaktadır. Denizbank’ta bu bankalardan bir tanesidir. Denizbank kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekebilme imkânı ile hem müşterilerine kolaylık sağlamak, hem de kredi başvurusu esnasında, tercih edilen banka olmak için bu şekilde bir çalışma içerisine girmiştir.

Denizbank; müşteri potansiyelini yükseltmek ve şu ana kadar Denizbank müşterisi olmamış kişileri, Denizbank müşterisi yapabilmek adına, kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çalışması başlatmış ve kredi notu yüksek olan kişilere, daha önceki dönemlerde, herhangi bir kredi kullanmamış bulunan şahıslara ihtiyaç kredisi çekme fırsatı tanınmıştır. Bankaların; müşterilerin kredi notunu sorgulayabildikleri sistem olan, Findeks sayesinde, kredi notunu sorgulattıktan sonra, Findeks kredi notu yüksek olan kişiler, Denizbank’tan kefilsiz kredi kullanabilmektedirler. Ancak kredi notu düşük olan kişilerden, banka kefil isteyebilmektedir. Bu durum, tamamen bankanın vereceği kararlar ile alakalıdır.

Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, 36 aya kadar vade imkânı sunmaktadır. Herhangi bir biçimde, kefil ve gelir belgesi istemediğinden dolayı, sadece nüfus cüzdanınızı alıp, herhangi bir Denizbank şubesine giderek, kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Bu başvuruyu yaptıktan sonra, krediniz onaylandığı takdirde, şubede gerekli işlemler tamamlandıktan sonra, kredinizi kullanabilirsiniz. Şubeye gitmeden Denizbank’tan kredi başvurusu yapabilmeniz için, cep telefonunuzun mesaj bölümünden KREDİM yazıp boşluk bırakarak, TC kimlik numaranızı da tuşlayıp 3280’e mesaj atmanız durumunda, beş dakika içerisinde tarafınıza, olumlu veya olumsuz başvurucu sonucunuz telefonunuza gelen mesaj ile bildirilir.

Diğer: Denizbank Bayram Kredisi 2017

Bu işlem sonucunda eğer başvurunuz olumlu olursa, herhangi bir Denizbank şubesine giderek, nüfus cüzdanı ile başvuru yapmanız, kredinizi kullanmanız için yeterlidir. Denizbank’ın vermiş olduğu kredi için, internet ortamından da başvuru yapmanız mümkündür. Müşteriler için belirli bir miktara kadar kredi kullanımlarında, herhangi bir biçimde kefil aramak zorunda kalmamak, cezp edici gelmektedir. Aynı zamanda, kredi kullanırken veya kredi başvurusu yaparken, maaş bordrosu gibi prosedürler ile uğraşmamak da kredi kullanımında, Denizbank’ın tercih edilmesi noktasında, bir ayrıcalık olarak görülmektedir. Müşterilerine zorluk çıkarmadan, kredi kullandırma konusunda, başvuru yapanlara yardımcı olmayı amaçlayan Denizbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermiş olduğu gibi, kendisine de bu yolla yeni müşteriler kazandırmaktadır.

İlgili: Denizbank Facebook Kredisi Başvurusu

Denizbank’ın; İhtiyaç kredisinde faiz oranları da oldukça düşüktür. 10.000 TL’lik bir ihtiyaç kredisi başvurusu yapıldığını düşünürsek; 12 aylık bir kredi çekmeye kalktığınızda yüzde 1.55, 24 aylık bir kredi çekmeyi düşündüğünüzde yüzde 1.59, 36 aylık bir kredi kullanmaya niyetlendiğiniz de ise yüzde 1.59 oranlarında faiz miktarı vardır. Bu vadelerde çekilen kredilerde 50 TL’lik bir kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. Sigorta ve vergi dâhil ücretler toplamı; 12 aylık bir kredi için 105 TL, 24 aylık bir kredi için 140 TL, 36 ay vadeli bir kredi için 175 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda söylenen faiz oranları ve gider ücretleri toplamı ile Denizbank kefilsiz ihtiyaç kredisi vermektedir.

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 11 Ekim 2016 - 2:06:37

Benzer Konular

Yukarı Çık