Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Hesap Bakiyesi Öğrenme

Denizbank…Hani şu reklamlarda türlü güzelliklerin içine giderek bizi imrendiren banka. Reklamların yanı sıra yaptığı işlerle de müşterinin memnuniyetini sağlıyor. Hesabımızda ne kadar olduğunu beklediğimiz paranın gelip gelmediğini öğrenmek istiyoruz hepimiz illaki.

Diğer bankalardaki gibi hesap bakiyesi öğrenme işlemi internet bankacılığı yada müşteri hizmetleri ile olabiliyor ancak Denizbank’ın kullanılan bir uygulaması daha var SMS 3280’e yollanacak bir mesajla genel bilgi yada  kişisel bilgilerinizi öğrenebiliyorsunuz.İster müşteri numarası ile isterseniz sisteme kayıtlı cep numaranız ile bu bilgiye anında ulaşabiliyorsunuz. HESAP yazıp boşluk bırakarak paracard’ın son dört hanesini yazıp 3280’e gönderebilir yada BAKİYE boşluk müşteri numaranızı yazarak’da öğrenebilirsiniz.

İşte bu kadar kolay bir sistem geliştirmişler. Hepimizin her zaman internet bankacılığını,müşteri hizmetlerini yada Atm’lere gitme zamanımız olmuyor işte bunu düşünerek Denizbank bunu geliştirmiş ve çokta iyi yapmış ne dersiniz…

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 17 Şubat 2016 - 11:43:43

Benzer Konular

Yukarı Çık