Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Facebook Kredisi Başvurusu

Bankalar her yeni gün yepyeni kampanyalara imza atıyor ve kredi almak isteyen kişiler bu kampanyadan faydalanabilir. Kimi bankalar müşterileri için çok uygun faiz oranlarından kredi verirken kim bankalarda da bu oran birazcık yüksek olabiliyor. Kişiler bütçelerine ve bankaların sağlamış olduğu kredi faiz oranlarına göre bir banka seçmeyi tercih ediyorlar. Hal böyle olunca birçok bankanın farklı kitlelere sahip müşterileri olabiliyor. Bankaların he biri kendi içerisinde onlarca farklı kampanyayla hizmet veriyor. İhtiyaç kredisi başlı başına bir tür iken daha sonra da ayrıca değişik kampanyalara ayrılabiliyor. Piyasada düşük faiz oranlarından kredi veren bankalar diğer bankalara göre çok daha fazla tercih ediliyor ve bu orana bağlı olarak da çok daha avantajlı kampanyalara imza atıyorlar.

Denizbank Facebook Kredisi

Denizbank Facebook Kredisi

Sosyal medya kullanımının çok fazla olması sebebiyle bankalar da bu projeleri baz alarak birçok kampanyaya imza atıyor. Sosyal medya platformlarının isimlerinin kullanıldığı ve yeni faiz oranlarıyla bir ihtiyaç kredisi yaratılan bu kampanyaya da birçok banka katılmış olarak dikkat çekiyor. Bu bankalardan birisi de Denizbank.

 

Denizbank Sosyal Medya Kredileri

Denizbank Facebook ve Twitter kredisi gibi birçok krediyi tüketicileriyle paylaşıyor. Aynı zamanda piyasada en düşük kredileri sağlayan bankalar arasında ilk sıralarda olan Denizbank, kredi puanı yüksek olan müşterilerine yalnızca 0,99 tl’ lik bir oranla ihtiyaç kredisi sunabiliyor. Şu anda piyasada kredi faiz oranlarının 1.20’ nin üzerinde olduğu varsayılırsa bu son derece avantajlı bir rakam olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Denizbank ‘‘ Krediniz Facebook’ ta’’ olarak isimlendirdiği bu kampanyasıyla pek çok kişiyi kendisine çekmeyi başarıyor. Bu sayede sadece Facebook üzerinden çok kısa bir süre zarfı içerisinde dilediğiniz miktarda krediyi çekmek de mümkün. Banka 36 aya varan vade imkanları sağlıyor. Bu sayede kişiler kısa bir süre zarfı içerisinde diledikleri krediyi de elde etme fırsatına, aynı amanda düşük faiz oranlarına ve esnek ödeme planlarına da sahip olabiliyorlar. Evraksız ve kefilsiz olarak elde edebileceğiniz bu kampanyanın faiz oranı ise 12 ay vade için 1.35 olarak belirlenmiş. Facebook kredisine doğrudan Facebook üzerinden de ulaşmanız mümkün görünüyor.

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 24 Ağustos 2016 - 8:04:27

Benzer Konular

Yukarı Çık