Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Bonus Kredi Kartı Özellikleri Ve Başvurusu

Denizbank Bonus Kredi Kartı

Denizbank Bonus kredi kartı Türkiye veya yurt dışında VISA / MasterCard amblemi taşıyan milyonlarca üye iş yerinden alışveriş yaparak bonus bakiye kazanmanızı sağlamaktadır. Kazandığınız bu bonus bakiyeleri ister anında alışverişlerinizde kullanabilirsiniz, isterseniz de bu bonus bakiyeleri biriktirerek sonraki alışverişlerinizde kullanmak üzere kartınızda saklayabilirsiniz.

İlgili: Bonuscard Veren Bankalar Hangileri

Yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız tüm harcamalarınızdan bonus bakiye kazanırsınız ve birikmiş bonus bakiyelerinizle de 25.000’den fazla üye iş yerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bu üye iş yerlerinden taksitlendirme veya ekstra bonus gibi olanaklardan da yararlanabilirsiniz. Hem taksitli hem de peşin olarak yapacağınız alışverişlerde bonus bakiye kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz her 1 TL Bonus bakiye 1 TL’ye denk gelmektedir.

Deniz Bonus kartının kullanıcılara sağladığı imkanlar ise;

  • Ekstra bonus bakiye kazanabilirsiniz, Deniz Bank Bonus müşterilerine özel olarak yapılmış olan promosyon veya taksit gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
  • Fatura ödemelerinizi talimat verilerek ödeme imkanınız bulunmaktadır.
  • Telefonunuza TL bakiyesi kontör yükleme yapabilirsiniz.
  • İnternet şubeliğinden veya Denizbank ATM’lerinden tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Nakit avansınızın limiti kadar taksitli alışveriş işlemi yapabilirsiniz ve borçlarınızı 9 aya varan vadelerle kefilsiz şekilde geri ödeyebilirsiniz.
  • Deniz Bank Bonus kartınız ile yaptığınız peşin alışverişlerin harcamalarını alt limit veya üst limit sınırlaması olmadan 9 aya varan taksite bölebilirsiniz.

DenizBank Afilli Bonus Platinum Kartı ise Deniz Bonus’un tüm özelliklerini taşıdığı gibi müşterilere başka ayrıcalıklar da sağlanmıştır. Afilli Bonus ile yapacağınız alışverişlerde daha fazla bonus bakiye kazanabilirsiniz, biriken bonus bakiyelerinizi ister o anda ister daha sonra kullanabilirsiniz. Temassız kart olma özelliğinden dolayı Afilli Bonus ile temassız kart okuyucusu bulunan tüm alışveriş noktalarından 50 TL veya altında yaptığınız alışverişlerinizde şifre girme veya imza atma gibi bir sıkıntı yaşamadan temassız özelliğiyle ödeme yapabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızda kart limitinin tamamını nakit avans veya da taksitli avans olarak çekebilirsiniz. Hafta sonlarında veya bazı zamanlarda uygulanan indirimler ve promosyonlar da Afilli Bonus’un ekstra özellikleri arasında yer almaktadır.

Emekli Bonus Kartı ise Deniz Bonus‘un tüm özelliklerini taşıdığı gibiEmekli Bonus kullanan müşteriler taksitli avans çekimi yapabilir ve uygun seçenekli vadeler ile bu taksitli avansların geri ödemesini yapabilirler. Emekli Bonus kartının banka kartı olarak kullanılabilme özelliği sayesinde DenizBank ATM’lerinde vadesiz mevduat hesabına ulaşım sağlanabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi tek bir kart ile kolayca halledebilirsiniz. Emekli Bonus kartı ile ayrıca kira, aidat, fatura gibi düzenli ödeme işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti, gemi rezervasyonları gibi hizmetlerden taksitlerle faydalanabilirsiniz.

İlgili: Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Bonus Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu için yapmanız gereken ise;

  • Herhangi bir DenizBank şubesine giderek Deniz Bonus başvurusu yapmak istediğinizi belirtmek,
  • 444 0 800 DenizBank telefon bankacılığına ulaşarak Deniz Bonus başvurunuzu belirtmek,
  • KKART boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak 3280 numarasına kısa mesaj atarak Deniz Bonus başvurunuzu iletmek,
  • DenizBank’ın internet şubeciliği aracılığıyla Deniz Bonus kart başvurusu yapmak olacaktır.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 19 Ekim 2016 - 6:45:25

Benzer Konular

Yukarı Çık