Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Cepteteb Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Cepteteb Kredi kartı; yıllık kart ücretinin olmadığı istenilen avantaj paketlerinin eklenerek kişiselleştirilebilecek kredi kartıdır. Böylece cüzdan da birden fazla kredi kartı taşımaya gerek yok. Cepteteb Kredi kartına istenilen avantajları kolayca eklemek mümkündür.

Avantajlı Paketlerde Neler mi Var?

Hafta sonu sinemalarda, restoranlarda Cepteteb kartlılara özel indirim. Kuaförlerde, giyim mağazalarında, kozmetik alışverişlerinde extra bonuslar kazanılabilir. Market alışverişlerinde avantajlar. İstenilen zamanda bu paketler Cepteteb kartına eklenebilir, ayrıca ek kart ve sanal kart başvurusu da yapılabilir. Bu başvurular internet üzerinden TEB’ ten ya da bankacılık şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilir. İhtiyaç dâhilinde kullanabileceğiniz bu paketler alışverişte ve diğer ihtiyaç duyulan alanlarda paket limiti üzerinden harcamalar gerçekleştirilebilir.

Cepteteb’ in resmi internet sitesi üzerinden girilerekte hemen başvuru işlemlerine başlanılabilir. Site üzerinden başvuru için gerekli koşullar ve şartlara ulaşmak mümkündür. Koşulları sağlayan kişiler hemen başvuru yaparak Cepteteb kredi kartına sahip olabilirler. Kredi kartı başvurusu istenilen zaman ve istenilen yerde yapılacağı için, kartın içerisindeki paket avantajlarını da kişiler kendileri belirlerler. Kredi kartı kişiselleştirilmiş bir hal alır. Birden fazla kredi kartı taşınmadan bu avantajlı paketler ile tek kredi kartı üzerinden gerekli alışverişler ve indirimlerden yararlanma fırsatı kazanılır.

Kredi kartı içindeki paketler; hafta sonu paketleri, she paketi, market paketleri olarak ayrılmaktadır. Bu paketleri ihtiyaca göre gerekli yerlerde ve durumlarda belirlenen limit ücretine göre harcaması yapılmaktadır.

Cepteteb Kredi Kartı

Yapılan alışverişlerde tutarı kadar bonus kazanma şansı vardır. Alışveriş yapılan yer Bonus üyeliği taşıyor ise yapılacak olan tek ve taksitli ödeme alışverişlerinden daha fazla bonus kazanmak mümkündür. Bonus üyeliği olan işyerlerinde değişik taksit imkânlarıyla, vade farkı olmadan alışveriş yapılabilir. Bu alışverişler, kartta biriken bonus puanlarla yapılabilir. Cepteteb’ in diğer ayrıcalığı ise; karta başvuru yapan ilk 50.000 üye için herhangi bir kart aidatı almayacaktır. İlk 50.000 dolmadan yapılan başvuru ve onay işlemlerinde aidatlar alınmayacaktır. İlk 50.000 in dolduğu TEB internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Kart başvurularını Cepteteb İnternet sitesi üzerinden ya da şubelerinden yapabilir gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Cepteteb kredi kartı başvuruları internet ortamı dışında telefon üzerinden de yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan başvuru sonuçları verilen telefon numarasına gitmektedir. Mesaj bildirisinin gelmesi onaylandığında kredi kartı başvurunun onaylanıp onaylanmadığı mesaj olarak bildirilecektir.

İlgili: CEPTETEB HESABI

Cepten Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi için gerekli olan şey; TEB internet sitesi ve şubelerinden kayıt gerçekleştirilmelidir. Kayıt gerçekleştirildiğinde koşullar sağlandığı takdirde kredi kartı hesabı adınıza açılacaktır. Bu kartın açılması ve istenilen paketlerin belirlenmesi için kayıt esnasında verilecek olan kişisel telefon numarasına bilgilendirme mesajı gidecektir. Bu mesaj ile karta gerekli olan ve ihtiyaç dâhilindeki avantaj paketler otomatik olarak yüklenecektir Paketleri mesaj yoluyla kişiler kendileri belirlemektedir. Paket limitleri TEB’ in belirlediği limit ve kazanılan bonuslarla belirlenir.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 24 Ekim 2016 - 4:34:33

Benzer Konular

Yukarı Çık