Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Cep Telefonuna Gelen Parayı Çekme

Bankacılık işlemleri artık cep telefonları üzerinden oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bunun için bankalar mobil bankacılık uygulamalarını kullanıyor. Bu hizmetten yararlanan kişiler bir kişiye para göndereceği zaman anında cep telefonu bankacılığını kullanabilir. Bu sayede anında karşı tarafından cep hesabına sizin cep şubenizden para aktarılması yapılabiliyor. Bankaların bu hizmetlerinden yararlanabilmek için ilk olarak sizlerin internet bankacılığı veya cep şubesi hesaplarını bilmesi veya kullanması gerekiyor. Bankacılık hizmetlerinde önemli bir aşama olan bu hizmet artık herkes tarafından tercih edilebiliyor. Hem kolay olması hem de zamandan kazanmanızı sağlaması nedeniyle ve akıllı telefonların da yaygınlık kazanmasından dolayı mobil bankacılık şubesi bankacılığından çok daha ileri seviyelere gelmiş durumda. Mobil bankacılık üzerinden kendi hesaplarınız arasında veya başka kişilerin hesaplarına para aktarabilirsiniz. Bunun yanı sıra yabancı para birimlerinde de işlem yapabilirsiniz. Mobil bankacılık her girişinizde veya her işleminizde sizlere şifre ve sms gönderdiği için bu işlemler çok da güvenlidir. Eğer dekont isterseniz de bankalar sizlere e-mail olarak yaptığınız işlemlerin faturalarını aktarabilmektedir. Bu sayede hem gerekli evrakları temin edebilir hem de zamandan kazanarak çok önemli işlemlerinizden geri kalmadan da gün içerisinde para gönderiminde bulunabilirsiniz. Bankaların her birisinin bu alanda verdiği hizmetler vardır. Ancak bankaların uygulama prosedürleri ve işlemleri farklılık gösterebilir.

cepten para gönderme

cep telefonuna para gönderme

ING Bank Cepten Cebe Para Gönderme ve Bu Parayı Çekme

ING Bank Mobil bankacılık işlemleri üzerinden dilediğiniz hesaba mesai saatleri içerisinde para gönderebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken mobil bankacılık uygulamasının mutlaka cep telefonunuzda olması gerekir. Bunun yanında ING Bank hesabınızın olması ve bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Bir kişinin cep telefonu şubesine para gönderdiğiniz zaman bu kişi parasını istediği şekilde kullanabilir. Aynı şekilde size cep şubesi üzerinden para gönderildiğinde bu paranızı anında bankamatiklerden çekebilirsiniz. Dilerseniz kartsız işlemle de ING Bank internet bankacılığı üzerinden havale seçenekleri ile para gönderebilirsiniz. Para gönderme işlemlerinde eğer turuncu hesabınız varsa sizden herhangi bir şekilde ücret kesintisi yapılmaz. Ücretsiz bir şekilde turuncu hesabınızdan hem hesaplarınız arasından hem de başka hesaplara cepten cebe para gönderebilirsiniz. Eğer karşı taraf parasını kartsız bir şekilde çekecekse onun cep telefonuna gelen referans kodu ile birlikte işlemlerini herhangi bir ING Bank şubesinden yapabilir.

Ziraat Bankası Cepten Cebe Para Gönderme ve Bu Parayı Çekme

Ziraat Bankası mobil bankacılık hizmetleri son dönemlerde çok fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni de Ziraat Bankası mobil bankacılık işlemlerinin çok basit bir menü ile dizayn edilmesi ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesi. Ziraat Bankası işlemlerinizi kullanarak cep telefonu bankacılığı olan mobil hizmetlerden başka kişilerin hesaplarına para aktarabilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi de eğer mobil bankacılık uygulamasını kullanıyorsa gönderdiğiniz bu parayı herhangi bir Ziraat Bankası şubesi üzerinden çekebilir. Ziraat Bankası cep telefonu şubesi üzerinden yapacağınız bu işlemler eğer başka bir banka hesabına yapılacaksa sizden bir miktar para kesintisi olabilir. Ziraat Bankası cep telefonu bankacılığını kullanacak olan kişilerin bu hususa dikkat etmesi gerekir.

İş Bankası Cepten Cebe Para Gönderme ve Bu Parayı Çekme

İş Bankasının mobil bankacılık hesabı olan İş Cep’i kullanarak ister mobil bankacılık üzerinden isterseniz de internet bankacılığı üzerinden karşı tarafa anında para gönderebilirsiniz. Bu işlemlerinizi yaparken sizden başka banka harici para gönderimlerinde para kesintisi yapılabilir. Ayrıca bu işlemleri yaparken IBAN numarasını kullanmanızda fayda vardır. Karşı tarafa para gönderdiğinizde bu kişi parasını İş Bankası bankamatiklerinden kartlı veya kartsız işlemler menüsünden çekebilir. Diğer yandan para gönderdiğiniz dekontu anında e-mail olarak kendi adresinize gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Cepten Cebe Para Gönderme ve Bu Parayı Çekme

Yapı Kredi cep şubesi hem para gönderme işlemlerinde hem de kredi başvurularında kullanılabilmektedir. Bu sayede günün her anında bütün bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi cep şubesi ile yapabilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi de parasını herhangi bir Yapı Kredi şubesinden hesap kartı ile çekebilir.

Halk Bankası Cepten Cebe Para Gönderme ve Bu Parayı Çekme

Halk Bankası mobil bankacılık veya internet bankacılığını kullanarak para gönderme veya para çekme işlemlerinizi bütün Halk Bankası bankamatiklerinden gerçekleştirebilir ve böylece zamandan kazanabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 2 Ağustos 2016 - 8:47:43

Benzer Konular

Yukarı Çık