Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Cep Telefonu Kredi Kartı Kampanyaları

Cep telefonlarını kredi kartları üzerinden almak çok daha avantajlı olabiliyor. Kredi kartlarının taksit sayısının fazla olması ve sizlerden bir anda nakit para istememesi nedeniyle acil telefon ihtiyaçlarınızı kredi kartları ile birlikte alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartları üzerinde yer alan taksit ve kampanyalar ile birlikte sizler için sunulan özel taksitlerin ve hediye puanların da sahibi olabilirsiniz. Kredi kartı kampanyalarında bilmeniz gereken, bankanızın sizler için uyguladığı özel kredi kartı ödeme kampanyaları ve puan işlemleri. Bunun yanı sıra kredi kartları üzerinde gerekli olan bütün işlemleri sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Cep telefonu ve diğer kredi kartı kampanyalarından yararlanabilmek için hemen cep telefonu kredi kartı kampanyaları yazımıza göz atabilirsiniz. Bankalar, Ramazan Bayramı kampanyaları ile birlikte sizlere çok önemli indirimler sunabiliyor. Bunun yanında kredi kartlarının puan seçenekleri dönemsel olarak değişebiliyor. Bankaların özel olarak cep telefonu için teknoloji ürünleri satana merkezler ile ilgilenmesi nedeniyle sizlerden çeşitli kampanya isteklerinde bulunması söz konusu olabiliyor.

cep tel

cep telefonu kampanyaları

Cep telefonu almak isteyen kişilerin büyük teknoloji tedarikçi mağazalarındaki kampanyaları takip etmesi çok daha avantajlı olabilir. Bunun için de yapılması gereken kampanya yazılarını takip etmek ve cep telefonlarının fiyatlarının en uygun olduğu zamanları beklemek. Bu işlemler için hemen bir Teknosa mağazasına gidebilirsiniz. Çünkü Teknosa şu anda en uygun kampanya sunan noktalar arasında. Bankaların kredi kartlarının düzenlediği cep telefonu kampanyaları ise şu şekilde;

Akbank Axess Kredi Kartı Cep Telefonu Kampanyası

Axess, Wings, Bank’o Card Axess asıl/ek kartları ile yapılan satışlarda 9 taksit kampanyası geçerli olmaktadır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Cep Telefonu Kampanyası

Bonus Card’lar, Money Card, Miles&Smiles kredi kartı, American Express, Flexi card ile 9 taksit seçeneği geçerlidir. Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar en fazla 3 taksit yapabilirler. Bu kampanyada Easy kartlar geçerli değildir.

Halk Bankası Paraf Kredi Kartı Cep Telefonu Kampanyası

Paraf ile yapılan 100 TL ve üzeri 5 taksitli işlemlere +4 taksit eklenmektedir. Bunun yanı sıra 5 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecektir. Halk Bankası Paraf Kredi kartı kampanyasında artı taksit eklenmiş olarak 9 taksit ile sınırlıdır. Parafly, Sanal ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmektedir. Bununla birlikte ParafPara kullanılarak yapılan işlemlerde yer alan iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmamaktadır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Cep Telefonu Kampanyası

Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Şirket Kredi Kartları) ve Ziraat Bankası Maximum Kart ile 5 taksit ile birlikte kredi kartı kampanyası geçerli olmaktadır.

Yapı Kredi World Kart Cep Telefonu Kampanyası

Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Teb, Vakıfbank Worldcard’lar ile tüm satışlarda 5 taksit ile birlikte kampanyası geçerli olmaktadır.

Finansbank Card Finans Kredi Kartı Cep Telefonu Kampanyası

Cardfinans ile 100 TL üzeri satışlarda 5 taksit kampanyası teknolojik ürünler için geçerlidir. Card Finans nakit kartlar ile birlikte kampanya paketi harici Fix Cardlar ve para puan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyalarına dahil edilmektedir.

Bu şekilde belirtilen kampanyalarda özel olarak dahil edilmeyen kredi kartı türlerine dikkat edilmelidir. Kredi kartlarının şu anda Teknosa mağazalarında yer aldığı kampanyalar mutlaka takip edilmeli ve cep telefonu başta olmak üzere çeşitli cihazlar alınmalıdır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 1 Ağustos 2016 - 8:51:21

Benzer Konular

Yukarı Çık