Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Borç Para Veriyorum

Borç para almak isteyen kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bankalar genel olarak kredi verdiklerinde birçok kriter aramaktadır. Bu kriterler arasında yeterli kredi notunun bulunması ve diğer alanlarda herhangi bir sorununun yaşanmaması gibi işlemlerdir. Borç para veren kişiler ile bankaların aramış olduğu kriterleri karşılayamayan kişilere borç para verilebilmektedir. Acil nakit ihtiyaçlarında herkes bir yerden borç para bulmaya çalışmaktadır. Bu sayede gerekli ihtiyaçlarını karşılamak istemektedir.

Borç para veren kişiler sayesinde bütün durumların karşılanması söz konusu olabilir. Bu kişiler borçlarını genel olarak bir sözleşme üzerinden verir. Sözleşmelerde belirlenen miktarları kabul eden kişiler nakit ihtiyaçlarını anında çözebilir. Bunun için nakit ihtiyaçlarınızı bana yazabilirsiniz. Bunun soncunda yapılan görüşmeler ile birlikte bir ödeme planı çıkarılabilmektedir. Ödeme planlarının yanı sıra uygulanacak olan faiz ve vade oranlarına da karar verilir. Bu vade ve faiz oranlarında belirlenen miktarlar alınan ücretler ile doğru orantılı olmaktadır.

Bankalardan alınan nakit ihtiyaçlarında belirlenen faiz oranlarının aynı şekilde belirlenmesi mümkündür. Senetle kredi almak isteyenler bankalara birtakım isteklerde bulunabilir. Bu isteklerde genel olarak bir kredi notu isteği söz konusudur. Nakit isteklerinde yeterli olan durumlar için her zaman bir faiz oranı belirlenir. Findeks üzerinden öğrenilen kredi notu ile birlikte bankalardan kredi alabileceğinizi veya kredi durumunuzu görebilirsiniz.

Bankalardan kredi alamayan kişiler için en önemli unsur güvenilir kişilerden borç para almaktır. Güvenilir bir kişi olarak borç para verebilmekteyim. En uygun faiz oranlarından yararlanmak ve bütçenize uygun bir ödeme planı seçmek için sizlerle iletişime geçebilirim. Bu konularda güven çok önemlidir. Güvensiz bir ortamda gerekli olan işlemlerin sağlanması pek mümkün olmaz.

Ankarada Senetle Borç Verenler

Senetle Borç Verenler İstanbul

Senetle veya komisyon sözleşmesi ile kredi danışmanlığı yapabilir veya sizin adınıza bu işlemleri yerinize getirebilirim. Bankalardan kredi alamayan kişiler ihtiyaçlarını karşılamak durumundadır. Bu ihtiyaçların genelinde yer alan ödeme imkanları ile birlikte sürekli olarak işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. İşlemlerin yerine gelebilmesi için sürekli olarak yapılması söz konusu olan ürünlerin elde edilmesi gerekir. İşlemleriniz için iletişime geçebilir ve bulunduğunuz ile göre havale yapabiliriz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 8 Haziran 2015 - 3:34:57
Etiketler:

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Serkan dedi ki:

  Kamuda çalışıyorum 20000 Tl ye ihtiyacım var nasıl iletişime geçebilirim Elazığ da ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz en kısa sürede

 2. Cemal YAVUZ dedi ki:

  Merhaba PTT kurumunda çalışıyorum skor puanım düşük kredi çekemiyorum çok acil 20000 TL ye ihtiyacım var sağlık harcaması (ameliyat) kullanacağız senetle olabilir bu para. Ödemelerde hiç sıkıntı olmaz lütfen bana ulaşın

 3. mustafa dedi ki:

  Acil 35.000 tl borç para lazım, en kısa sürede ödemeye çalışırım.

 4. yılmaz kartı dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler’de servisçilik yapmaktayım iki tane servis aracım var bir tanesi bağlandı bu aracımı çıkartıp işe koymam lazım diğer araçla çalışıyorum şu an tek araçla ortalama yakıtım tüm masraflarım çıktıktan sonra 2000 tl civarı kalıyor ama aracımı değiştirmem gerekiyor model yükseltmem lazım kısaca iki aracımızda çalıştırırsam rahat rahat ayda 2000 tl ödeme yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum.

 5. Emre dedi ki:

  Borç para arıyorum bu konuda kim bana yol gösterecek, haber bekliyorum..

  • Kredi Puanı dedi ki:

   İlgili sayfalardan iletişim kurduysanız bundan sonra yapmanız gereken beklemek olacaktır. Hakkınızda doğru ve kısa bir bilgi ile durumunuzu açıklamanız yeterlidir.

   • Emre dedi ki:

    Dağınık borçlarımı tek bir noktada toplamak istiyorum. Kredi alamıyorum gecikmelerim var. Bunları kapatıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum. İhtiyacım olan 15 bintl. Teşekkürler ilginiz için.

 6. emre dedi ki:

  Ben bankalardan kredi çekemiyorum. Kara listeye düşmem an meselesi. Borçlarım çok dağınık olduğu için ödemelerde sorun yaşıyorum. Belgelenebilir gelirim 3000 tl’dir.

  Sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?

 7. Funda dedi ki:

  Merhaba kredi çekemiyorum bana acil 10.000 lazım bankadan benim adıma çekebilir misiniz acaba?

 8. Celal dedi ki:

  Merhaba acil 5000 tl ihtiyacım var konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim

Yukarı Çık