Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Borç Para Veren Yerler

Borç para veren yerler nereler? Bu konuda talepkarlarına yardımcı olan onlarca yer var. Bunların başında senetle para veren kuyumcular, bankalar, senetle para veren faktoringler gibi oldukça fazla seçeneğiniz bulunuyor. Elbette ki bu yerlerin hiçbirisi parayı size hibe etmiyorlar. Belli bir faiz oranı ile, vadeli olarak geri ödeme yapmanız gerekiyor. Bu yüzden belirlenen vadelerde borcunuzu eksiz ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, hiçbiri ile çalışmamanız gerekiyor. Sonrasında sahip olduğunuz tüm mal varlığınızı kaybetme ihtimaliniz bulunur.

borç para verme

borç para verme

Borç para veren yerler denilince akla ilk gelen elbette ki bankalar oluyor. Fakat, bankalardan da kredi alabilmek maalesef ki eskisi kadar kolay olmuyor. Bankalardan kredi alabilmeniz için yerine getirmeniz gereken pek çok koşul bulunuyor. Bunların başında da sigortalı olarak bir yerde altı aydan fazladır çalışıyor olmak, maaşınızı banka aracılığı ile alıyor olmak, başka kredinizin bulunmuyor olması, kredi notu puanınızın yüksek olması gibi belli şartlar aranıyor.

Bu şartların tamamını yerine getiriyor olsanız dahi, çoğu zaman istediğiniz miktarlarda da nakit alamama şansınız bulunuyor. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda ve acil nakite ihtiyaç duyduğunuzda diğer seçenekleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Senetle borç para veren kimseler bu noktada size yardımcı olacaklardır. İster şahıslar olsun, ister kredi firmaları olsun, isterseniz de kuyumcular olsun, her yerde geçerli olmak kaydı ile, borcunuzu zamanında ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, kesinlikle bu alış verişe dahil olmamalısınız.

Bilmeniz gerekir ki bankalar dışında senet karşılığında borç para veren yerler bankalardan çok daha yüksek faiz uyguluyorlar. Bu yüzden aldığınızın çok üzerinde geri ödeme yapmanız gerekebilir. Bu kapsamda ödeme yapamayacağınızı da düşünüyorsanız, bankalardan kredi çekmek için kredi notunuzu yükseltmenizde fayda var.

(İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, İzmit, Konya, Adana)

Borç para veren yerler hangileri, hangi şehirlerde var, bu kimselere nasıl ulaşabilirsiniz gibi bilgilere ulaşmak için, yazımızın altına yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Talep ettiğiniz nakit miktarı, hangi şehirde olduğunuz ve bilgilendirme için size ulaşmamızı istediğiniz iletişim kanalı ile ilgili de ayrıntı belirtmeniz, bilgilendirmeler için önemlidir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 23 Aralık 2015 - 6:56:02

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Zekeriyya dedi ki:

  MERHABALAR KOLAY GELSİN ,GETİRİSİ OLDUKÇA YÜKSEK YENİ VODAFONE BAYİSİ OLARAK İŞYERİ AÇTIM VE BANKALAR VERGİ LEVHAMIZ YENİ OLDUĞU İÇİN KREDİ VERMEK İSTEMİYORLAR .BENİM ACİL OLARAK İLK AÇILIŞ MASRAFLARIMDAN DOLAYI 40BİN VEYA 50BİN ARASI BİR KREDİYE İHTİYACIM VAR ŞARTLARINIZI ÖĞRENEBİLİRMİYİM?AYLIK GERİ ÖDEMELERDE KESİNLİKLE SIKINTI YAŞATMAM 12 AY İÇİNDE GERİ ÖDEME GARANTİSİ VEREBİLİRİM.
  İrtibat tel: 545 345 3456

 2. mehmet genç dedi ki:

  meraba aacil nakite ihtiyacım var banka borçlarını kapatmak istiyorum 50ay vadeli45000tl özel güvenlil şefiyim 2300tl maaşım var 2017 de emekli olup çalışmaya devam edeceğim istanbul kağıthanede oturuyorum yardımcı olursanız sevınırım

 3. Betül dedi ki:

  Acil 1500 liraya ihtiyacım var veren kişi mail adresime yazarsa sevinirim

 4. Yasin dedi ki:

  100,000 tl lazım iletişime geçerseniz sevinirim

Yukarı Çık