Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bimeks Kampanya Kataloğu

Bilindiği gibi bankaların kredi kartlarındaki taksit sınırlamasından sonra mağaza ve işletmeler büyük sıkıntılar yaşadı. Satışların düşüşe geçmesi nedeni ile mağaza ve işletmeler bu sorunu çözmek ve tüketiciyi alış verişe ikna etmek için çeşitli kampanyalar yapmaya başladılar. Buradaki amaç hem tüketicilerin ihtiyaçlarını gidermek hem de düşen satış oranlarını yeniden yükseltmektir. Bu nedenle bir çok alışveriş yöntemleri ile tüketicilerin karşısına çıkmaktalar. Özellikle bankalar ile yapılan özel bir anlaşmalar ile elektronik ürünler olan bilgisayar, telefon ve diğer ürünler konusunda 24 aya varan vade seçenekleri ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Bu nedenle kredi kartı olamayan ya da kredi kartlarına getirilen sınırlamalar nedeni ile fazla taksit seçeneği sunulmayan müşteriler bu nedenle bu kampanyalara rağbet etmektedirler. Bunların içerisinde Bimeks Kampanyaları dikkat çekmektedir. Özellikle elektronik alış veriş mağazası olan Bimeks yakın zamanda bir kampanya başlatarak müşterilere kredi kartları olsa da olmasa da 24 aya varan vade seçenekleri ile mağazalardan alış veriş yapma imkanı sunmaktadır.

Bimeks Bi İmza

Kredi kartı olup da kartın limiti alınması istenilen ürün için yeterli değilse geri kalan farka Bimeks taksit imkanı sunmaktadır. Bimeks mağazalarında müşteriler için sadece elektronik eşyalar değil kişisel bakım ürünleri, beyaz eşyalar, oyun konsolları, kitap ve flimlere kadar bir çok ihtiyacı karşılayacak ürünlere de yer verilmektedir. Peki bu kolaylıklardan nasıl faydalanabilir? Müşteriler Bimeks Bi imza kampanyası denilen bu kampanyadan nasıl faydalanabilmektedirler?

Tüketicilerin Bimeks mağazalarındaki bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için en az 750 TL en fazla 6000 TL‘lik bir alışveriş yapmaları gerekmektedir. Bimeks mağazalarındaki bu kampanyaların vadeleri 12 ay yada 24 ay olacak şekilde müşterilerin istek ve tercihlerine göre belirlenebilmektedir. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için alışverişlerin toplam tutarlarının %10’nunu alış veriş esnasında ödenmesi gerekmektedir. Bu kampanya için müşterilerin yanlarında nüfuz cüzdanı ve aktif kullandıkları kredi kartları da olması gerekmektedir. Kredi kartlarından 1 TL çekileceği için bu kartların aktif kullanılan kart olmasına dikkat edilmelidir.

Eğer ki müşterilerin herhangi bir banka da hesapları yoksa bu kampanyadan yararlanamamaktadırlar. Bu kampanyanın en güzel yanlarından birisi de kefil ve senet olmadan alışveriş imkanı sunmasıdır. Müşterilerin kredi kartlarının limitleri ile ilgili herhangi bir bağlayıcı bir durumları söz konusu olmamaktadır. Yani kredi kartlarının limitleri ile ilgili herhangi bir durum söz konusu değildir. Alış veriş esnasında ayrıca müşteri adına sms risk analizi yapılır ve talebin onaylanması durumunda yapılacak alışverişin % 10’luk kısmını peşin yapılmak suretiyle bu kampanyadan yararlanmaları sağlanmaktadır.

Özellikle son yıllarda bankaların kredi kartları taksit seçeneklerindeki kısıtlaması ile üzülen müşteriler Bimeks Kampanya avantajı ile rahat bir nefes almış oldular.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 14 Eylül 2016 - 7:01:27

Benzer Konular

Yukarı Çık