Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bimeks Bi İmza Kampanyası

Alışverişlerini taksitli yapmak istemeyen tüketiciler için Bi İmza kampanyasını hayata geçiren Bimeks ile kredi kartınız olmasa da taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz. 12 ya da 24 ay vade seçenekleri ile on binlerce ürüne taksitli olarak sahip olabilirsiniz. Kredili bir ödeme sistemi olan Bi İmza, hayata geçirildiği ilk günden bu yana en çok tercih edilen Bimeks kampanyası oldu.

İlgili: Bimeks Bi İmza Kampanyası

Bi İmza Nedir? 

Bildiğiniz gibi mağazalardan artık taksitli alışveriş yapabilmek için kredi kartı olmadan alışveriş yapmak imkansız oldu. Senetle alışveriş sistemini uygulayan çok fazla mağaza da kalmadı. Durum böyle olunca da tüketiciler beyaz eşya, elektronik eşya, cep telefonu ve bilgisayar gibi eşyalar için ya kredi kartını kullandı ya da banka kredilerinden yararlandı. Kredi kartı olmayan müşteriler için taksitli alışveriş olanağı sunan Bimeks Bi İmza kampanyası, bir banka kredisi sistemi olmadığı için hali hazırda kredi ödemesi olan ya da bankalardaki kredi limitini düşürmek istemeyen tüketiciler de bu sistemden yararlanabilir.

Bi İmza Başvuru Nasıl Yapılır? 

Başvuru yapmak için size en yakın Bimeks mağazasına gitmeniz yeterli. Yanınıza Nüfus kağıdınızı da almayı unutmayın. Başvuru yapabilmek için şu şartları sağlıyor olmanız gerekiyor;

  • Bankalarda kayıtlı güncel bir cep telefonu numaranız olmalı,
  • kredi kartınız, hesap kartınız ya da mevcut bir krediniz olmalı,
  • kredi notunuz çok düşük olmamalı ( kredi notunuzu Findeks internet sitesinden 4 TL karşılığında öğrenebilirsiniz)
  • düzenli bir geliriniz olmalı,
  • daha önce borcunuzdan dolayı icralık duruma gelmemiş olmalısınız.

Eğer bu kriterleri sağladığınızı düşünüyorsanız; Bimeks mağazalarına gelmeniz gerekiyor. Başvurular sizin adınıza mağaza yetkilileri tarafından yapılıyor. Sisteme gönderilen talebin ardından “ön onay”ın gelmesi durumunda yapacağınız alışveriş için ıslak imzalı sözleşme alınıp alışverişiniz için 18 aya varan vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu işlemler sizin mağazaya gelmenizin ardından 5-6 dakika içinde gerçekleşir. Herhangi bir belge ya da kefil gerektirmeyen kampanya Bi İmza, özellikle cep telefonu ve bilgisayar almak isteyen tüketicilere, banka kredisi ya da senetle uğraşmadan taksitli alışveriş olanağı sunuyor.

!! Yapacağınız alışveriş tutarının %20’si oranında peşinatınızın olması ve başvurunuzun tamamlanması için kredi kartınızda 1 TL tutarın bulunması gerektiğini unutmayın.

İlgili: Bimeks Bi İmza Kampanyası ile Taksitli Telefon Alma

Kendinize yeni bir bilgisayar ya da cep telefonu almak istiyorsunuz ama kredi kartınızın limiti alışveriş tutarını karşılamıyor mu? Ya da mevcut kredi ödemeleriniz olduğu için yeni bir kredi alamıyor musunuz? Senetle alışveriş yapan mağazaların uyguladıkları faiz oranları gözünüzü mü korkutuyor? Ya da senetle alışveriş yapan bu mağazaların yaptığı gibi ürünün elinize ulaşması için 3-5 gün beklemek istemiyor musunuz? O zaman hızlı başvuru ve anında teslim ile taksitli alışverişe yeni bir bakış getiren Bimeks Bi İmza kampanyasından siz de yararlanabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 30 Ekim 2016 - 1:43:46

Benzer Konular

Yukarı Çık