Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Pozitif Mobil Şube İşlemleri

Mobil şube işlemlerini artık bir çok bankanın kullandığını biliyoruz. Bank pozitif, ios ve android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilecek mobil bankacılık uygulamalarını başlatmıştır. Bank Pozitifin telefonunuzun işletim sistemine uyumlu uygulamasını indirerek bankacılık işlemlerinizi hem daha kolay hem de daha hızlı bir şekilde yapabilmeniz mümkün.

 Touch ID avantajlarını müşterilerine sunan Bank Pozitif İOS uygulamasında Touch ID teknolojisini kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda akıllı telefonunuzun parmak izi okuma özelliği bulunuyor ise Bank Pozitif uygulamasına giriş için bu teknolojiden faydalanabilir güvenlik sisteminizi ikiye katlayabilirsiniz.

Bankpozitif Mobil Uygulama 

Bank Pozitif mobil uygulamasını indirin vadeli, vadesiz hesaplarınızı rahatça kontrol sağlayın. Kredi başvurusunda bulunabilir ve EFT, Havale, fatura ödemeleri gibi bütün bankacılık işlemlerinizde kolaylığın keyfini çıkarın. Bank Pozitif mobil bankacılık uygulaması ile tek sayfa üzerinden kolayca ve hızlı bir şekilde taksit sayınızı, kalan borcunuzu ve faiz oranınızı görebilirsiniz. Ayrıca hesap kontrolü ve fatura işlemlerinizi oldukça rahat bir şekilde yapabilmeniz mümkün.

Bank Pozitif mobil uygulamasını kullanmaya başlamanız için tek yapmanız gereken bu uygulamayı indirmektir. Uygulamayı indirdikten sonra dilediğiniz bütün bankacılık işlemlerini daha kolay yapabilmenin keyfini çıkarın.

Kategori: Bankpozitif
Yazar: Tarih: 26 Şubat 2016 - 12:43:02

Benzer Konular

Yukarı Çık