Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Hesap Bakiyesi Öğrenme

Alışverişinizi bankamatik kartınızı kullanarak yapıyorsunuz,yeni alışveriş ödemeniz için hesap bakiyenizin uygun olup olmadığını mı kontrol etmek istiyorsunuz? Hesabınıza havale yada eft bekliyorsunuz ve para yatar yatmaz bakiyeniz ile ilgili bilgi sahibimi olmak istiyorsunuz

Bank Asya telefon şubesi hizmetini kullanmak için 0850 222 4 888 Alo Asya’yı  arayarak hesabınızın son bakiyesini,hesabınızda ne kadar para var çok kısa bir sürede Bank Asya müşteri temsilcisi yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Bank Asya vadesiz hesap açtırdığınızda size verilen bankamatik kartını kullanabilirsiniz. Bank Asya’ya ait ATM’lerden veya diğer bankaların ATM’lerini kullanarak hesabınızın son bakiyesini kolaylıkla öğrenebilirsiniz ve bunun karşılığında ATM’den makbuz da alabilirsiniz.

Hızlı ve kolaylıkla,üstelik yurt içi ve yurt dışında dahi hesabınıza para yatıp yatmadığını kontrol edebileceğiniz bir diğer seçenekte Bank Asya internet şubesini kullanmaktır. www.bankasya.com.tr adresi ile internet şubesine girebilirsiniz. Günün her saatinde internet bağlantınız varsa internet şubesine girerek hesap bakiyenizi öğrenebilir,hesabınıza para yatıp yatmadığını da öğrenebilirsiniz.

Hatta ve hatta akıllı telefon kullanıyorsanız Bank Asya’nın mobil uygulaması olan “AsyaMesaj” uygulamasını cep telefonunuza indirerek kolaylıkla güncel bakiyenizi istediğiniz her an kontrol edebilirsiniz.

Bank Asya SMS ile Hesap Bakiye Öğrenme

Ayrıca sadece telefonunuzdan sms göndererek de hesabınızın güncel bakiyesini öğrenebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken şey 2792’ya sms göndererek sorgulamanızı yapabilirsiniz.Bu işlemi yapabilmeniz için telefon numaranızın ve annenizin kızlık soyadının Bank Asya sisteminde  tanımlamış olmanız gerekmektedir.

Bank Asya Hesabımda Ne Kadar Para Var?

”HESAP” yazıp boşluk bırakarak hesap numaranızı yazın 2792’ye gönderin..Böylelikle  güncel bakiyeniz banka tarafından size sms olarak gönderilecektir.Üstelik bu işlem tamamen ücretsizdir. Böylece dilediğinizi her an,dilediğiniz heryerden sadece kısa mesaj göndererek hesap bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 6 Şubat 2016 - 8:48:25

Benzer Konular

Yukarı Çık