Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anadolubank Business ve Platinum Worldcard Kredi Kartı

Anadolubank, son dönemlerde çıkardığı kredi kartlarıyla müşterilerine birçok kolaylık sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde Anadolubank müşterileri, hızlı bir şekilde kredi kartlarıyla bütün indirim ve fırsatlardan yararlanabilmektedir. Anadolubank Business ve Platinum Worldcard sayesinde Türkiye’nin her yerinde önemli indirimlerin sahibi olabilir ve alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

Anadolubank WorldcardAnadolubank Business işlemlerinde bulunan kişiler ay sonlarında düzenlenecek olan çekilişlerle birlikte sürpriz hediyelerin de sahibi olabilmektedir. 20 bini aşkın noktayla anlaşmalı olan Anadolubank Business ve Platinum kart sahipleri, istedikleri her alanda bu ayrıcalığın tadını çıkartabilmektedir.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank Business işlemlerinde bulunan bilgilerin doğruluğu ve güvenliği için sistem çok iyi bir şekilde korunmaktadır. Anadolubank Business kart sahipleri uçak biletlerinde önemli indirimlerin sahibi olabilmektedir. Bunun yanında Platinum Worldcard sahipleri kendileri için düzenlenen kampanyalardan yararlanarak alışverişlerinde ek 3 taksit sahibi olabilmektedir.

Bu sayede her alışverişte çeşitli indirimlerin ve sürprizlerin sahibi olmaları kolaylaşmaktadır. Ayrıca bu kartlarla nakit avans da alınabilmektedir. Diğer yandan kart sahiplerine ek limit imkanı da sunulmaktadır.

Kategori: Anadolu Bank
Yazar: Tarih: 23 Şubat 2016 - 7:55:09

Benzer Konular

Yukarı Çık