Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Albarakatürk İnternet Şubesi Girişi Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk internet bankacılığı aracılığı tüm banka işlemlerinizi Albarakatürk internet şubesine giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu aralar her yerde, teknoloji çıldırmış durumda. Bir kaç sene öncesine gidersek eğer, malum herkes de de vardır. Kocaman elimize sığmayan telefonlar vardı. Şimdiler de takoz diye adlandırılan telefonlar. Aaa yokuşta arabanın lastiğin altına koy aracın kaymaz dedikleri meşhur telefonlar J en bilinir olanı Nokia reklam yapmış gibi olmayayım. Sonra bu telefonlar küçüldü minnacık avucumuzun içindeki telefonlar. O kadar çabuk gelişiyorki herşey yetişmek için ne vaktimiz ne de bütçemiz yetiyor.

Ama şimdi ki yeni nesiller çok şanslı aslında buna bende dahilim. Hatta geliri olanların çoğu.. yeni android telefonlar çıktı. Önceden takoz diye adlandırdığımız telefonlar evet yok. Yalnız daha büyükleri var hemde 2 katı büyük ama zayıf, eskilerin ince belli bardağı gibi evet ama süper telefonlar.

Bu telefonlarda işlem yapmak oyun oynamak, sosyal ağlara bağlanmak o kadar zevkli ki bunlar için bir sürü karikatürler bile var. Elinde telefon boyun fıtığı olmuş bakmaktan J komik görüntüler. Ama çok iyi yanları da var. Mesela banka işlerim oluyor, internetten para göndermem gerek tık alıyorum telefonu çatır çatır işlemlerimi yapıyorum. Yeni teknoloji zehir gibi her işlem yapmama izin veriyor. Hemde eğlenmeme sebep oluyor. İşlerimi görmeside cabası.

Bankalara gitmeye bile gerek yok, işlemini hemen yapıcak bi telefon varsa daha ne olsun, heleki memur bankası ise bu suratları çekmekten gidip yeni telefon alırım daha iyi J

Kategori: Albaraka Türk
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 8:05:40

Benzer Konular

Yukarı Çık