Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Aktifbank Türkiye’nin özel sermayeli yatırım bankaları arasında yer almaktadır. Ana temelleri 1999 yılında kurulan banka 2008 yılların sonuna doğru Aktifbank ismini almıştır. Özellikle PTT bağlantılı verdiği emekliler için verdiği krediler ile Aktifbank’ tan tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kredi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Aktifbank kredi başvurusu yapmak için kredi puanınızın düşük olmaması gerekmektedir. Yani geçmiş dönem ödemeleriniz düzenli olacak. Ayrıca bankanın istediği evrakları da eksiksiz temin etmeniz gerekmektedir. Tüm bu koşullar pozitif yönde barındırıyor iseniz Aktifbank şubeleri ve resmi internet adresi aracılığı ile kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Aktifbank kredi onay durumunuz gün içerisinde banka tarafından size kısa mesaj ya da arama yapılarak iletilmektedir. Aslında konuyu açmamız gerekirse kredi başvurunuz iki aşamada inceleniyor. İlk aşamaya ön onay adı veriliyor. Ön onayda banka kredi notunuza bakmaktadır. Kredi notunuz talep ettiğiniz kredi için yeterli ise ön onay alabilirsiniz. Ön onaydan sonra ki aşama da ise evrakları sunmanız gerekiyor. Eğer evraklarda da eksiklik yok ise banka aynı gün kredinizi hesabınıza ya da elden tarafınıza gerekli belgeleri imzaladıktan sonra aktaracaktır.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Üst metinde belirttiğimiz gibi Aktifbank kredi başvurunuzu aynı gün iletiyor. Ama olası bir iletişim kopukluğu yaşanır ve Aktifbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl olur diyorsanız basamaklardan bahsedelim.

aktifbank

aktifbank

İlk olarak Aktifbank müşteri hizmetlerini yani 0850 724 30 50 telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri her gün her saat aktif olarak hizmet vermektedir.  Müşteri hizmetlerini aradıktan ve karşı tarafa TC kimlik numaranızı aktardıktan sonra kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

İkinci alternatif yol olarak da Aktifbank şubesine gidebilirsiniz. Şubede de çalışan kişiler sizin TC kimlik numaranızı isteyecek ve sorgulamayı bu şekilde yapacaklardır. Aktifbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleri bu denli kolaydır. İstediğiniz yolu kullanarak kredi başvuru sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Aktifbank Kredi Başvuru Durum Takip

Aktifbank evrak listesini nedir, kredi de hangi evraklar talep ediliyor diyenler de yine internet adresine bakabilecekleri gibi müşteri hizmetleri ile de görüşerek öğrenebilir ve de temin edebilirler.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 18 Mart 2016 - 9:12:22

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Akar dedi ki:

    Kredi talebimin cevabini alamadim ne yapmam gerekiyo

  2. ahmet duman dedi ki:

    10 gün önce kredim onaylandı fakat kurye gelicek dediler kimse gelmedi yardımcı olurmusunuz?

Yukarı Çık