Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Çağrı Merkezi

Akbank müşteri hizmetleri, bankanın müşterileri çok daha iyi bir şekilde hizmet sunabilmek amacı ile kurulmuştur. Bu hizmet sayesinde banka müşterileri bankalara gitmeden istedikleri saatte çağrı merkezlerini arayabilmektedirler. Müşteri hizmetleri özellikle acil durumlarla karşı karşıya olan kişiler için oldukça verimli olabilmektedir. Kişiler bazı durumlarda banka mesai saatlerinin dışında banka ile iletişime geçmek durumunda kalabilirler. Bu nedenle bankalar müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuşlardır.

Akbank müşteri hizmetleri telefon çağrı merkezi iletişim numarası 444 25 25’dir. Dilerseniz ak bank 0850 222 25 25 numaraları tuşlayarak sesli yanıt servisinden de yararlanabilirsiniz. Bankaların sesli yanıt sistemi ile sizler kayıtlı olan numaralarınız ile hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri iletişim numaralarını Türkiye’nin her yerinden arayabilmeniz mümkündür. Müşteri temsilcileri sizlere daha iyi hizmet vermek adına bir takım eğitimlerden geçmiş kişilerden oluşmaktadır.

Akbank müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır ve hangi işlemler yapılabilir? 

Akbank müşteri hizmetleri ile kredi kartı işlemleri, kredi işlemleri, şifre ve parola işlemleri, döviz işlemleri vs. gibi çeşitli işlemleri yapabilmeniz mümkündür. Akbank müşteri hizmetleri ile dilerseniz bankalarınızdan kredi işlemleri ile ilgili detaylı bilgileri alabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Günümüzde kredi işlemleri artık telefon üzerinden ve internet üzerinden hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Kredi başvurusunda bulunmak için bankaların ilgili bölümlerini arayarak kredi başvurusunda bulunacağınızı talep etmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcileri sizi kredi başvuruları ile ilgilenen kişilere yönlendirmektedirler. Kredi başvuru işlemlerinde müşteri hizmetinde çalışan ilgili kişiler sizlere bir takım sorular sormaktadırlar.

Eğer kredi başvurularını kendi telefonunuz üzerinden yapıyor iseniz bankaya size ait olan GSM ile bilgileriniz görünecektir. Bunun yanı sıra eğer kayıtlı olmayan bir numaradan işlem yapmak istiyor iseniz müşteri hizmetlerine TC kimlik numaralı gibi sizin hakkınızda bilgileri ortaya koyacak bir takım bilgileri vermeniz gerekmektedir. Banka görevlileri sizin bilgilerinize ulaştıktan sonra kredi notunuzu hesaplama işlemine geçecektir. Eğer sizler kredi almak için uygun görülürseniz banka görevlileri sizler ile yakından ilgilenerek sizleri en yakın ak bank şubelerine yönlendirecektir.

Akbank müşteri hizmetleri ile yapabileceğiniz bir diğer işlem de kredi kartı işlemleri ile ilgilidir. Günümüzde pek çok insan kredi kartı dolandırıcıları nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayabilmektedir. Eğer sizlerin bilgisi olmadan yapılan bir harcama söz konusu ile kartınızı kapatmanız en doğru yöntem olacaktır. Eğer bankaların mesai saatleri dışında böyle bir olay yaşadıysanız ilk önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler sizleri kredi kartı ile ilgilenen diğer temsilcilere yönlendirerek sorunlarınızı çözmeye alışacaktır.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 23 Ekim 2016 - 2:06:40

Benzer Konular

Yukarı Çık