Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Akbank sizlerin her zaman yanında olan ve kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmetleri ile bankanız olarak varlığını devam ettirmektedir. Sadece Türkiye’nin değil, değer bakımından Avrupa’nın da en büyük bankacılık ve finans kuruluşlarından birisi olan Akbank, bu günlere özverili çalışmaları sonucunda gelmiştir. Kredilerin yanı sıra kredi kartları, bankacılık ve finans hizmetleri alanında Türkiye’nin ve dünyanın lider bankalarından birisi olan Akbank, ülkemizin turistler tarafından da en çok kullanılan ve bilinen bankalarından birisidir. Akbank Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi de tıpkı Akbank şubeleri gibi sizlere günün her anında hizmet vermektedir. Teknoloik alt yapı ile birlikte yola çıkan ve bankacılığı her zaman her yere yayan Akbank, müşteri hizmetlerini de deneyimli elemanlarından kurmaktadır. Telefon başında saatlerce sıra beklemeden, karışık ve kafa karıştırıcı menü seçeneklerine gerek kalmada günün her anında telefonun ucunda sizler için hizmet veren Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Akbank Müşteri hizmetleri numaralarını kullanabilmek ve bu hizmetlerden yararlanabilmek için öncelikli olarak bir Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Bunun haricinde Akbank müşterisi değilseniz ve Akbank ürünlerinden yararlanmayı düşünüyorsanız hemen bir Akbank telefon bankacılığını arayabilir ve işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bireysel telefon bankacılığı ve şubesi ile birlikte bankanızı her zaman yanınızda hissetmenizi sağlayan Akbank, burada alanında uzman ve konuya hakim personelleri çalıştırmaktadır. Akbank sayesinde kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan bütün bankacılık işlemlerinizi tek bir telefonla yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden 444 25 25  veya 0850 222 25 25 Akbank Telefon Şubesi ve Sesli Yanıt Sistemi aracılığı ile sadece telefonunuzun tuşlarını kullanarak bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Döviz, Repo, Fon ya da Kredi Kartı Ödeme, Virman gibi birçok temel bankacılık işlemini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

444 25 25 veya 0850 222 25 25 Akbank Telefon Şubesi müşterilere telefonda hizmet vermek üzere eğitim almış müşteri temsilcileri kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır. Burada görev yapan özel bir hizmet birimi bulunmaktadır.  Akbank Telefon Şubesi’ni her zaman tam bir uyum içinde çalışan yazılım, donanım ve hizmet bileşenleri üzerinden kullanabilirsiniz. Böylece modern bankacılık imkanlarından yararlanmış olursunuz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 5 Temmuz 2016 - 2:39:29

Benzer Konular

Yukarı Çık