Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kurban Bayramı Kredileri 2015

Akbank her bayramda olduğu gibi bu bayramda da Kurban Bayramı krediniz sizler için hazırladı. Düşük faiz oranları en uygun vade seçenekleri ve dosya masrafsız kredi çekimi ile Akbank sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Akbank, “Bayram Kredisi” kampanyasıyla günde 30 TL taksitle 12 ay vadeli 10 bin TL kredi kullandırma kampanyasına şimdiden duyurdu. Akbank’tan yapılan açıklamaya göre, banka, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği özel ürün ve hizmetler kapsamında Kurban Bayramı öncesinde “Bayram Kredisi” kampanyasını başlattı. Akbank, kampanya kapsamında müşterilerine, günde 30 TL taksitle 10 bin TL tutarındaki krediyi 12 ayda ödeme imkanı sunuyor.

akbank

akbank

10 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için Kurban Bayramı kredisi başvuru süreleri arasında geçerli olan kampanyada kredi tutarı üzerinden binde beş kredi kullandırım ücreti alınıyor. Akbank’ın bu fırsatını kaçırmamak için hemen Akbank.com.tr’ye veya Akbank şubelerine göz atın.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI KURBAN BAYRAMI ÖZEL KAMPANYALARI

axess-

axess-

Akbank Axess kredi kartı Kurban Bayramı’nda da sizlere özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en fazla tercih edilen ve en çok puan kazandıran kartı olan Akbank Axess, anlaşmalı tüm noktalardan Kurban Bayramı boyunca yapılacak olan alış verişlerde ek taksit seçenekleri ve 100 TL’ye varan para puanlar kazandırıyor. Bununla birlikte taksit erteletme seçenekleri ile de ihtiyaçlarınızın 2016’da ödemeye başlayabilirsiniz.

Akbank Axess kredi kartı Kurban Bayramı süresince akaryakıt, giyim, gıda ve eğim harcamalarında puanlarınızı ikiye yükseltme imkanı sunuyor. Akbank Axess kredi kartınızı Kurban Bayramı öncesinde limit yükselterek daha verimli bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Bayram boyunca artacak olan masraflarınızı karşılamak ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmek için Akbank Axess kredi kartınızın limitini kontrol ettirin ve alış veriş  keyfine başlayın.

Kategori: Akbank, Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 1 Eylül 2015 - 1:14:42

Benzer Konular

Yukarı Çık