Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kumbara Hesabı

Akbank kumbara hesabı veya diğer adıyla esnek birikim hesabı, para biriktirmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmış bir kredili mevduat hesabıdır.

Esnek Birikim Hesabı, kredi kartından veya hesabınızdan vereceğiniz bir talimat ile düzenli birikim yapmanızı sağlamakta ve geleceğe karşı daha umutlu bir şekilde ilerlemenize yardımcı olmaktadır. Bu hesap ile birlikte döviz, çeyrek altın veya yatırım fonu biriktirebilirsiniz.

Esnek Birikim Hesabı ile düzenli birikiminizi dilediğiniz gibi vadelendirilebilir ve kullanabilirsiniz. Birikim hesabını eğitiminiz, evliliğiniz veya ileride alacağınız bir ev veya araba için kullanabilirsiniz.

akbank kumbara hesabı

akbank kumbara hesabı

Akbank birikim hesabı açmak isteyen kişiler Akbank Direkt üzerinden veya Akbank internet hizmetleri üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabilmektedir. Akbank esnek birikim hesabında bulunan paralar, otomatik ödeme talimatı verilerek de düzenlenmektedir.

Döviz olarak Dolar veya Euro şeklinde birikim yapabilir, isterseniz bu birikimlerinizi TL’ye çevirebilirsiniz. Yarım altın veya çeyrek altın hesabı açarak da nakit para yerine daha güvenli bir yatırım aracı olan altını Akbank kumbara hesabı içerisinde kullanabilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 8 Şubat 2016 - 12:46:36

Benzer Konular

Yukarı Çık