Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank İmzasız Kredi

Bir çok kişi ihtiyacı doğrultusunda banka kredilerine başvuru yapmakta ve uymayan şartlar konusunda alabilmek için belirli bir çok uğraş vermektedir. Bu uğraşlar uymayan aylık maaş bordrosu da olabilir banka geçmişini etkileyen bazı nedenlerde daha önceden kullanılan kredi ve kredi kartı geçmişi bankalar arası bizler açısından önemli referanslar biriktirmektedir. Bu yüzden banka ile olan münasebetlerimizde dikkat etmeli ve geleceğimizi etkileyecek hareketlerden kaçınmalıyız.
Şimdi size biraz Akbank İmzasız Kredi den bahsetmek istiyorum. Diğer bankaların imza,evraklar,belgeler,maaş bordroları vb. dosya dosya uğraştıkları kredi verme işlemini en basite indirgemiş bir gelişime sahip, internet üzerinden başvuru yapılabilmesine olanak veriyor ve bizlere saniyeler içinde başvuru sonucumuzu iletiyorlar.Oturduğumuz yerden kredi başvurusu yapıyor ve kabul edilirse yine oturduğumuz yerden kullanmaya başlıyoruz. Mükemmel bir gelişim bu.
Öncelikle internet üzerinden www.akbank.com.tr adresine girerek ana ekranda bulunan Akbank Direkt Kredi bölümüne gerekli bilgileri doldurarak başvuruda bulunuyoruz. Cevabı saniyeler içinde cebimize geliyor. Başvurularınızı günün her saatinde yapabiliyorsunuz fakat kredinizi 8:00-22:00 arasında kullanabiliyorsunuz. En üst limit 15.000 TL dir. Krediniz onaylandığında Akbank müşterisi iseniz direkt hesabına kredi yükleniyor ve  kullanabiliyorsunuz.Müşterisi olmayanların ise, subeye kadar gitmeleri gerekiyor..

Eee bu kadarcıkta zahmet ediverin artık.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 7 Şubat 2016 - 10:15:11

Benzer Konular

Yukarı Çık