Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Direkt

1948 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından kurulan Akbank, Türkiyenin en eski bankalarından birisidir. Türkiye çapında bir çok şubesi olan Akbank, internet ve mobil şubeleriyle de teknolojik olarak gelişime ayak uydurmayı başarmıştır. Akbank direkt ise internet bankacılığı ve mobil bankacılığın tek uygulama üzerinde birleşmesiyle oluşmuştur. Bu sayede Akbank, müşterilerine daha hızlı ve güvenli işlem yapma olanağı sunmuştur.

Akbank direkt ile işlemlerin birkaç saniyede yapılmasının yanı sıra, son yapılan işlemler hafızada tutularak daha sonra bu işlemin tekrar yapılması ihtimalinde de bu uygulama çok daha hızlı olarak işlemlerin gerçekleştirilmesi imkanını sunar. Hesaplarınız ve kartlarınız her zaman elinizin altındadır ve bankaya gitmeye gerek duymadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank direkt ile yaptığınız bir işlemi iptal ettirmek istediğinizde ise müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin numarası “444 25 25″tir. Ayrıca bir çok kampanyalar da düzenlenmektedir. Size özel indirimler, alışveriş sitelerinin yaptığı indirimler, cep telefonu kampanyaları ve bir çok kampanyalar Akbank direkt ile mümkün olmaktadır. Üye olarak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Akbank Direkt Iphone 8 Kampanyası

Bir çok kampanyadan yararlanma hakkı veren Akbank direkt, 9 Ekim ve 19 Kasım tarihleri arasında uygulamaya giriş yapanlara Iphone 8 kazanma şansı vermiştir. Hergün bir çekiliş hakkı ile toplamda 10 tane Iphone 8’den birini kazanabilirsiniz. Kurumsal veya bireysel müşteriler uygulamaya her gün girerek bir çekiliş hakkına sahip olabilirler. Günlük çekilis hakkı bir tane ile sınırlıdır. Kampanya döneminde ise çekiliş hakkı en fazla kırk iki tane olabilmektedir.

Kampanyaya Katılım Bir Tık Uzağınızda

Kampanyaya katılmak için öncelikle Akbank Direkt uygulaması indirilmelidir. Daha sonra müşteri numarası, kredi kartı numarası ve TC kimlik numarasıyla giriş yapılmalıdır. Ayrıca Akbank Direkt şifresini de kullanıcılara verilmektedir. Bu şifre ile uygulamaya kolaylıkla giriş yapılabilmektedir. Eğer şifreniz kilitlendiyse veya şifrenizi unutmuşsanız “şifre al” butonuna tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Akbank’in kurumsal müşterisi iseniz en yakın şubeden de şifrenizi temin edebilirsiniz.

Kampanyalardaki Amaç Nedir?

Akbank Direkt’teki kampanyaların Akbank Direkt Iphone 8 kampanyasında olduğu gibi amacı uygulamanın kullanımını yaygınlaştırmaktır. İnsanları mobil bankacılığı kullanmaya teşvik ederek işlemlerini daha kolay gerçekleştirebileceklerini göstermektir.

Çekiliş Sonuçları

Akbank Direkt kampanyaları, müşterilerine yöneliktir ve bu müşterilerin bireysel ya da kurumsal olduğu farketmeden katıldıkları çekiliş sonucunda kazananlara tebligat yapılacaktır. Bu tebligat posta yoluyla olmaktadır. Ayrıca kamlanya Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenmektedir.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 11 Kasım 2017 - 2:27:29

Benzer Konular

Yukarı Çık