Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank,müşterilerinin memnuniyeti için son derece titiz bir çalışma sistemi geliştirmektedir. Yapılan çalışmalar ve araştırmalar sonucunda müşterilerinin rahat alışveriş ve uygun bir şekilde  ödeme imkanları için son derece kusursuz bir hizmet geliştirmiştir. Ortaya konulan imkanlara bakıldığı zaman bankanın müşterilerine sunduğu düşük faiz ve uygun ödeme ile ilgili kredileri, alışveriş ve nakit avans için geliştirilmiş Akbank Axess kredi kartı gibi ürünler ön plana çıkmaktadır.

Akbank ürünleri içerisinde en fazla tercih edilen Axess kredi kartına sizlerde sahip olmak isterseniz, Başvuru yapmanız gerekecekir. İlk olarak Akbank şubelerini ziyaret ettiğiniz zaman Bireysel Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile görüştüğünüzde sizin maaş durumunuza göre belirlenen limitlerde Axess kredi kartını çıkarmaktadırlar. Yine Akbank Axess kredi kartına başvurmak isteyen bireyler, Akbank gezici yetkililerinin size sunacağı evrakları eksiksiz doldurarak yine kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Axess kredi kartına başvuru yaptıktan sonra kartınızın çıkıp çıkmayacağı konusunda sorgulama yapmak için Akbank 444 25 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca başvuru yaparken sizin vermiş olduğunuz iletişim numaranızı da banka görevlileri belirli bir süreden sonra arayacaklardır. Yine aynı şekilde başvuru sırasında doldurmuş olduğunuz  mail adresinize de gerekli incelemeler yapıldıktan sonra e-postanız ile size kredi kartının çıkıp çıkmayacağı hakkında  bilgi vereceklerdir.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 15 Eylül 2014 - 12:05:39

Benzer Konular

Yukarı Çık