Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Artı Para Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank sizlere yepyeni bir fırsat daha sunuyor. Akbank Artı Para ile birlikte sizler de her işleminizde kazançlı çıkabilirsiniz. İşlemlerinizi kolaylıkla yapabilir ve bu paralarınızı isterseniz biriktirebilir isterseniz de anında harcayabilirsiniz. Akbank Artı Para sayesinde kredi kartınızda yer alan birikmiş puanlarınızı da paraya çevirebilirsiniz.

Ayrıca Akbank ile artı paranızı taksitli olarak da kullanabilirsiniz. Taksitli artı para ile birlikte limitlerinizi taksitli kullanabilir ve bunu yaparken herhangi bir ek komisyon ödemezsiniz.

Akbank artı para ile birlikte hesabınızda yeterli para olmadığı zaman Artı Para kullanabilirsiniz. Bu sayede acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilir ve nakit sorunu yaşamazsınız. Aklınızdan çıkan veya o an paranızın olmadığı zamanlarda kaçırdığınız veya unuttuğunuz ödemelerinize de Artı Para kullanabilirsiniz.  Bunun yanı sıra alışverişlerinize istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Akbank Artı Para

artı para

artı para

Artı para içerisinde limitleriniz var ise bu paranızı kullanmanız da Akbank ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Akbank şubelerinden ya da Akbank bankamatiklerinden hesabınızda yer alan artı nakit paralarınızı çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank Neo kartınızı kullanarak alışverişlerinize devam edebilir veya bu kartınızda yer alan artı paralar ile bütün fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank şubelerine isteklerinizi hemen ileterek Artı Para limitinizi de artırabilirsiniz. Bu limitlerin artması durumunda ise Artı Para ile kredi taksitleriniz, kredi kartı ve sigorta ödemeleriniz anında yapılabilmektedir.

Akbank Artı Para Faiz Limiti

Artı para için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar da vardır. Akbank hesabınızın eksi bakiyede olması durumunda Artı Para’nızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza yeterli para girişi olması mümkün ise Artı Para borcunuz otomatik olarak kapanmaktadır. Yani bu sistem aslında bir avans sistemi olarak çalışmaktadır. Diğer yandan Artı Para limitinizi aynı gün kullanıp kapattığınızda ise 1 günlük faiz uygulanmaktadır. Buna göre hafta sonu kullanımınızda ise 3 günlük faiz hesabınıza yansıtılmaktadır.

Akbank Artı Para Başvurusu

Artı paraya başvuru ise oldukça kolay. Akbank şubelerine belirtilen evrakların teslim edilmesinden sonra hemen kayıtlı Akbank hesabınıza artı para kullanımı tanımlanır. Böylece hem kolay hem de hızlı bir şekilde Akbank ile artı para kullanabilir ve işlemlerinize sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 21 Temmuz 2016 - 7:21:30

Benzer Konular

Yukarı Çık