Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum

Acil para ihtiyacının ne zaman paraya ya da acil paraya ihtiyaç duyulacağı bilinmez. Her an herhangi bir konuda elinizde var olan para yetmeyebilir ve acil para lazım olabilir. Böyle bir durumla karşılaşanlar telaşlanır, gerginleşir ve karamsarlığa kapılır. Mutlaka yapılması gereken bir işle karşı karşıya olup da yapamamak üzücüdür.

Acil Para Veren Yerler

Acil Para Lazım Ne Yapabilirim

Acil Para Bulmam Lazım

Acil Para Kazanma Yolları

Acil Nakit Para Verenler

“Borç Para Veriyorum” diyen İletişim numaraları

Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var

Acil Nakit Para Sorgulama

Sabit ve düşük gelirle çalışanların, para biriktirmesi mümkün olmayanların, karşılarına aniden çıkabilecek gelişmeler karşısındaki sıkıntıları tahmin edilebilir. Aile, arkadaş ve yakınlardan uzak olunan ya da yakın olsalar da para isteyemeyeceğiniz durumlarda başka bir çıkar yol düşünülmesi gerekir. Bir başka yol da yapılacak işten vazgeçilmesidir ama çoğunlukla gerçekten acil durumlarda bu da mümkün olmayacaktır.

Borç isteyebilecek ve alabilecek kadar şanslı olanlar aldıkları parayı yavaş yavaş geri ödeyebilir. Borç veren kişi bu konuda daha hassas ise, uzun vadeli bir borç verecekse ekonomik olarak zarara girmek istemeyecektir. Bu durumda borcu alan kişi geri ödemesini döviz ya da altın olarak geri ödeme yoluna gidebilir.

İlk anda aranabilecek kişilerden ekonomik yönden olumlu sonuç alınamayınca ikinci olarak akıllara bankalar gelmektedir. Kişinin bir bankada hesabı varsa, o bankanın bir şubesine giderek kredi talebinde bulunabilir. Genellikle talep ettiği kredi çok yüksek miktarlarda değil ve kredi notu da uygunsa kolayca kredi alabilecektir. Hemen her bankada farklı kredi seçenekleri ve ödeme koşulları mevcuttur.

Kredi alacak kişiye bunlardan biri uyabilecektir. İhtiyaç kredileri bu manada birçok kişinin imdadına yetişmektedir.

Sorununuz çok büyük değilse ama yine de acil para lazım diyorsanız ve bir kredi kartına sahipseniz ATM’lerden nakit avans çekebilme şansı verilmiştir. Nakit avanslarda faiz düşük olup 3 aydan 12 aya kadar vadeli ödeme imkânı da bulunmaktadır. Acil durumlarda altın birikimi olanlar bunu bir döviz bürosunda bozdurarak da ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

İlgili: Acil Para Lazım Kredi Kartı Çıkartıp Nakit Avans Çekebilir Miyim?

Bir diğer seçenek de vadesiz mevduat hesabına sahip olanlar, bu hesaplarına tanımlanmış ek hesap sahibi ise, buradan da bir miktar para çekebilecektir. Bunların hiçbirini kullanamayan kişiler için bir ihtimal daha kalıyor, o da satabileceğiniz hiçbir değerli eşyanız da yoksa akıllı telefonunuzu veya bilgisayarınızı gözden çıkarıp satmaktır. Böylece acil para lazım nasıl bulurum dediğiniz durum için bir noktaya kadar çözüm yolu bulmuş olursunuz.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 17 Ekim 2016 - 11:45:05

Benzer Konular

Yukarı Çık