Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Para Duası

Acil para duası işe yarıyor mu? Acil nakte sıkıştığınızda, kimseden borç bulamadığınızda aklınıza gelen ilk şe, bankalardan kredi çekmek oluyor. Fakat, bankalardan kredi çekmek sanılanın aksine eskisi gibi kolay değil. Talep eden herkes bankalardan kredi çekemiyorlar. Belli koşulları yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bunun başında da elbetteki sigortalı olarak bir yerde uzun süredir çalışıyor olmak gerekiyor. Aynı zamanda, bankacılık ürünlerini, sorunsuz olarak kullanıyor olmanız gerekiyor. Yani kredi kartı ya da kredi kullanarak bu ürünlerin borçlarını zamanında ve eksiksiz olarak ödüyor olmanız gerekiyor. Eğer gecikmeler sorunlar yaşarsanız, kredi puanınız düşüyor ve bankalardan kredi alamıyorsunuz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda diğer alternatiflerini denemeniz gerekir.

PARA GELMESİ İÇİN DUARLAR EDELİM

YA ACİBESSANEYİI FELA TENTIKUL ELSÜNÜ BİKÜLLİ ELAİHİ VE SENAİHİVE YAGIYASİ İNDE KÜLLİ KÜRBETİN VE MÜCİBİ İNDE KÜLLİ DAVETİN VEMEAZİ İNDE KÜLLİ ŞİDDETİN VE RECAİ HİNE TENGATİÜ HİLETÎ…

Sırlarla dolu bir başka dua ise “EL ACİB”‘dir. Günde 99 kez bu duayı okuyanın Allah bütün isteklerini verir.

 

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn.

Bu ayet-i kerimleri 7 gün boyunca 1001 defa okuyan kimseye Allah ummadığı yerden rızık verir. 7 gün sonunda istedğiniz olduktan sonra ise 101 kere okunacak.

Acil para için okunacak en etkili dualardan biri de VAKİA suresidir. Her gece yatmadan önce Vakia suresini okuyana Allah zenginlik verir.

 

DUA

acil para gelmesi için DUA

Acil toplu para duası diye bir şey var mı? Bilindiği gibi, zor durumda kaldığınızda ilk sığınacağınız yer inancınız olacaktır. Zor durumların aşılması, iyiliğe, güzelliğe, huzura kavuşmanın yolu içten gerçekleştirilen dualarla mümkün olacaktır. Bazı duaların böyle zor durumlarda işe yaradığınıza dair binlerce rivayet vardır. Sizlerde çevrenizden bu konuya yönelik hikayeler duymuşsunuzdur. Elbette ki yaratan, duaları boşa çıkarmaz ve içten dileyene, istediği şeyi hayırlısı ile bahşeder. Ancak hiçbir şey yapmadan, olduğunuz yerde sadece dua ederek, başarıya, isteklerinize kavuşamazsınız. Elinizden gelenin en iyisini yaparak, kalan tüm zorlukları, hayırlısı ile çözümlenmesi için dua etmelisiniz. Çalışmak imandan gelir. Karşınıza çıkan her bir zorluk ise, sizin metanetinizi güçlendirip, başarınızı arttıracaktır. Bu yüzden asla pes etmeden en iyisi için, elinizden geleni yapmalısınız. Gerisi zaten yaratan tarafından size sunulacaktır.

 

Acil para duası ile ilgili olarak pek çok sitede denenmiş yöntemler ile ilgili bilgiler yer almaktadır. En çok önerilenleri tercih edebilirsiniz, ancak; zor duruma düşmeden, her konu ile ilgili, hayırlısının olacağı duaları etmeyi ihmal etmeyin. Daha güzel bi yaşam için, inancınızı zorda kalmaya bırakmayın. Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız, senetle borç para verenler size ulaşsın isterseniz, yazımızın altına bulunduğunuz şehiri, talep ettiğiniz miktarı ve sizle iletişime geçmemizi istediğiniz bilgileri yazmanız yeterli olacaktır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 12 Ocak 2016 - 1:22:18

Benzer Konular

Yukarı Çık