Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

750 TL Taksitle Ev Alma İmkanı

Günümüzde kendi evini almak isteyen binlerce kişi bulunmaktadır. Her biri çeşitli yatırım yollarını tercih etmekte ve banakların konut kredisi almak için kendilerine sunmuş olduğu peşinat ödeme şartını kendilerinin sağlamasını beklemektedirler. Peşinat kısaca almak istediğiniz evin eğerinin %25 , olarak yorumlanabilmektedir. Bankalar ödemelerini yapabileceğinden emin olmak içim müşterilerinin elinde birikmişinin olmasını istemektedirler.

Bu sebepten ötürü kişiler önce peşinatı biriktirmekte daha sonra ise bankalara giderek kredi almak istediklerini belirtmektedirler. Kredi almak yeterince yorucu ve kişiyi yıpratan bir eylem olabilir. Çünkü kredi taksit oranları yüksektir ve bu sebepte ötürü kişinin aylık yüklü miktarda ödeme yapması gerekmektedir.

750 TL' Ye Konut Kredisi

750 TL’ Ye Konut Kredisi

Aylık ödeyeceğiniz miktarları siz belirlersiniz. Kredi almak için elinizde birikmesi gereken %25 oranında peşinatı biriktirdikten sonra, kalan tutarı bankadan eker ve üstüne faiz ekleterek bankaya başvurur, almış olduğunuz krediyle evinizi alma işlemlerinizi tamamlayarak daha sonra da ödemelerinizi yapmaya devam edersiniz

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Konut Kredisi

Bütün bankalarda şu an belirlenmiş olan konut faiz oranları 1.10 üzerinden seyretmektedir. Vatandaşlar küçük miktarlardan taksit ödemek istese de, özellikle büyük şehirlerde evler çok pahalı, konut kredilerinin faiz oranlarıyla ise çok ciddi derecede yüksektir. Bu sebepten ötürü kişiler küçük taksitlerle kredi ödeyip ödeyemeyeceklerini merak etmektedirler. Konut kredilerinin faizlerinin yüksek olması sebebiyle aylık 750 tl’ lik kredi 100.000 tl’ nin altındaki evlerde geçerli olabilmektedir. Örneğin 50.000 tl’ lik bir kredi çekmeniz halinde birçok bankada faizli olarak ödeyeceğiniz rakamlar 90-95.000 tl bu da aylık 750 tl’ lik taksitler olarak dikkat çekmektedir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 17 Ağustos 2016 - 10:35:23

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. melek dedi ki:

    Kredi alma konusunda yardımcı olabilir misiniz

Yukarı Çık