Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


2016 Ocak MTV Ödemelerinde Hangi Kredi Kartlarına Taksit Yapılıyor?

Motorlu taşıtlar vergisi olarak da bilinen MTV, kredi kartına taksit yapılarak ödenebilmektedir. Garanti Bankası bu bankalardan birisidir.  Garanti Bankası telefon bankacılığı ve internet şubesi kullanılarak da MTV ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Bu bankanın kartlarına 3 taksit yapılabilmektedir.

KREDİ KARTI İLE MTV BORCU ÖDEME

 

Garanti Bankası bünyesinde hizmet veren kartlar olan Garanti Bonus kartları, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Miles&Smiles Business American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiless Business, Filo Card, EASY, American Express Business kartlarına da taksit yapılabilmektedir. Garanti Bankası dışında Yapı Kredi Worldcard kartlarına da taksit yapılmaktadır. Bunun dışında Albaraka Worlcard üzerinden de motorlu taşıtlar vergisi için 3 taksit şeklinde ödeme yapılabilmektedir.

TAKSİTLE MTV BORCU ÖDEME

Finansbank’ın kredi kartı olan Card Finans ve Fixcard ile de motorlu taşıtlar vergisi 3 taksit ile ödenebilmektedir. Ayrıca Paraf kart ile birlikte 3 taksitle başlayan motorlu taşıtlar vergisi ödemesi 5 taksite kadar çıkabilmektedir. Halkbank Parafly kartlarına da aynı taksit seçeneği uygulanmaktadır.

>>>Bankaların Mtv Ödeme Kampanyaları<<<

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 5 Kasım 2015 - 12:36:44

Benzer Konular

Yukarı Çık