Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

2014 En Trend Banka Kredileri

2014 yılını bitirmek üzere olduğumuz bu son günlerde banka kredileri ve acil para ihtiyaçların karşılanması açısındangeriye doğru bir göz atalım dedik. Yeni yıla girmden önce geçmişse doğru yaptığımız muhasebede en trend konular 2014 olarak karşımıza 2014’ün son ayında ortaya çıkan bedelli askerlik kredisi olduğu ortaya çıkıyor. Bu sene çok ucuza askere gidecekler neredeyse bedavaya askerlik yapacaklar sayılır. Bankalarda bedelli yapmak isteyenlere verdikleri kredilerle bunu daha çok teşvik etmesiyle 2014 yılı için en popüler konu bedellik askerlik diyebiliriz.

Elbette yurtdışı eğitim kredileri, yılbaşı kredileri, araç satan firmaların aralık ayında yaptıkları kampanyalar ve bankaların faiz oranlarını sene sonunda iyice artırmaları da trend konular içerisinde ama hersene tekrarlanması açısından bu konular sürekli her sene trendler arasına girmektedir. O ysa bedelli her zaman çıkmamaktadır.

Diğer bu sene talebinde bir artış gördüğümüz konu ise özellikle KOBİ’lerin borçlarını banka kredisi çekip ödemeye ve bireysel kredisi bulunan insanların etraftan senetle borç bulmaya çalışmalarıdır. Hatta durum o safhaya geldi ki bankalar kredilerini ödeyemeyen kimseler için faiz indirimleri uygulamaya başladılar bu demek oluyorki bu senenin en trend konusu gelişmekte olan ülkemizin fakirleşmeye başlaması….

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 31 Aralık 2014 - 12:53:33

Benzer Konular

Yukarı Çık