Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


20 Bin TL Kredi 48 Ay Vadeli

Tatil, sağlık, eğitim ve diğer bireysel harcamalarınız için nakit ihtiyacınız varsa bankalardan 48 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile 20 bin TL kredi almak isteyen tüketiciler için bankaların kampanyaları ve 48 ay vade seçeneğinde aylık taksit ve geri ödeme seçeneklerini bu yazımızda listeledik…

ING Bank 

%1,09 aylık faiz oranı ile ING Bank’ta düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası var. 100 TL dosya masrafı ile ING’den alabileceğiniz 48 ay vadeli 20 bin TL kredi için; aylık 563 TL taksit ödersiniz. Bu kredi kampanyası dahilinde bu rakam için toplam geri ödeme tutarı 27.157 TL olur. Başvurularınızı ING Bank şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve SMS ile yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 

Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekli kredi kampanyası Garanti’de. Aylık %1,39 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneğinden yararlanabileceğiniz bu kredi seçeneğinde 105 TL dosya masraflı 20 bin TL kredi alabilirsiniz. Ödemelerinizi dört yılda yapmak isterseniz; aylık 608 TL taksit ödersiniz. Toplam geri ödeme tutarı ise 29.326 TL olur. Başvurularınızı Garanti Bankası şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve SMS ile yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 

%1,11 faiz oranı ile Ziraat’te 48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi var. 100 TL dosya masraflı ve 48 ay vadeli 20 bin TL ihtiyaç kredisi için bankaya aylık 566 TL taksit ödersiniz. Bu rakam için toplam geri ödeme tutarı 27.298 TL olur. Başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve SMS ile yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 

Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekli kredi kampanyası ile QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Aylık 574 TL taksitle alabileceğiniz 48 ay vadeli 20 bin TL kredi için toplamda 27.653 TL geri ödersiniz. Aylık faiz oranı %1,16 olan bu kredi kampanyasının dosya masrafı 100 TL’dir. Başvurularınızı QNB Finansbank’tan şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve SMS ile yapabilirsiniz.

Halkbank 

Masrafsız Dost Kredisi kampanyası ile ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketicilere düşük faizli kredi Halkbank’ta. Dosya masrafı olmayan bu kredi türünde 48 ay vadeli 20 bin TL kredi almak isterseniz, aylık 580 TL taksit ödersiniz. Toplamda 27.840 TL geri ödersiniz. Başvurularınızı  Halkbank şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve SMS ile yapabilirsiniz.

HSBC 

%1,65 aylık faiz oranı ile HSBC’de esnek ödeme seçenekli ihtiyaç kredisi var. 100 TL dosya masraflı 20 bin TL kredi için 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Aylık 649 TL olan taksitler ile 48 ayın sonunda toplamda 31.270 TL ödersiniz. Başvurularınızı HSBC şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve SMS ile yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 3 Ocak 2017 - 9:04:03

Benzer Konular

Yukarı Çık