Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

10.000 TL Kredi 12 Ay

Kredi almak isteyen herkesin tercih ettiği farklı bankalar bulunmaktadır. Ancak işin özüyle bankalar kredi almak isteyen kişiler için en doğru yolu oluşturdukları gibi sağlamış oldukları kampanyalarla da pek çok kişinin yararlanmasını sağlamaktadırlar. Kredi almak için izlenmesi gereken bir çok adım bulunmaktadır. Kişiler genellikle ihtiyaç kredisine yönelik kredi olmayı tercih etmektedirler. Ancak ev almak isteyen kişiler için konut kredileri ya da arabalarını yenilemek isteyen kişiler için de taşıt kredisi piyasaya sürülen ve en çok kullanılan kredi türleri arasında yer almaktadır. İhtiyaç kredilerinde de alınmak için asgari olarak belirlenen tutar 1000 tl olarak belirlenmiş ve üst sınır da bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir.

Kredi almanız için elbette önce hangi kredi türünü alacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Zira kredi almak isteyen kişiler ihtiyaç kredisi mi konut kredisi mi almak istediğini bilememektedirler. İhtiyaç kredileri birçok kredi türüne göre en yüksek faizi vermektedir. Ancak kredi puanınıza göre ve bankaların dönem dönem açığa çıka politikalarını da takip ederek kısa bir süre zarfı içerisinde size en uygun olan bankayı ve krediyi de bulmanız mümkün olarak gözükmektedir. Kredi alabilmek için bu noktada yapmanız gereken, internet şube ya da bankaların kendi reklamlarından kredi faiz oranlarını takip etmektir.

10000 tl kredi hesaplama 12 ay vade ile

10000 tl kredi hesaplama 12 ay vade ile

10.000 TL krediye ihtiyaç duyan kişiler için özellikle Denizbank ve ING Bank’ ta krediler 0,99 tl’ den başlamakta ve oran da buna göre artmaktadır. Finansbank, İş Bankası ve Yapı Kredi’ den kredi almak isteyen kişiler de 1.20’ nin üzerinde seyreden oranlarla kredi alabilmektedirler.

 

Oranlar uzun süre daha aynı kararlarda seyrettikten sonra özellikle Kurban Bayramı dönemi’ nde bayram kredisiyle daha indirime girmesi beklenmektedir. Bayram kredisi kapsamında ihtiyaç kredileri de faiz oranları daha hesaplı hale gelmektedir. Bunun dışında kredi alırken bankalar size vade hesabı da yapmaktadır. Yani 12 ay, 24 ay ve 36 ay gibi vadelerle kredi alabilir ve küçük taksitlerle birlikte çok da zorlanmadan kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bankalardan kredi almak isteyenler, türlü yollarla da başvuru yapabilmektedirler.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 22 Ağustos 2016 - 10:14:51

Benzer Konular

Yukarı Çık