Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Ziraat Bankası kurulduğu günden bu yana çiftçilerin ve tarım çalışanlarının yardımcısı olmaktadır. Sağladığı destek kredilerinin yanı sıra kredi kartları ve özel sektörel kartları ile birlikte herkesin yardımcısı olan Ziraat Bankası şimdi de Başakkart ile birlikte çiftçilerin yanında oluyor. Çiftçilere ve tarım çalışanlarına büyük avantajlar sunan Başakkart ile bir çok avantaj, tarım alanında faaliyet gösteren kişilerin olabiliyor. Ziraat Bankası bu kart ile; akaryakıt, tohum, gübre, ilaç, yem, veterinerlik hizmetleri gibi tüm tarımsal girdileri alma imkanlarını çiftçilere sunuyor. 6 aya kadar varan faizsiz dönemlerle birlikte 18 aya varan vadelerle kredili olarak edinme imkanı sadece Başakkart’ta bulunuyor. Ziraat Bankası ayrıcalığı ile verilen Başakkart,  tarımsal kredinizi de alma imkanı sunuyor. Tarımsal kredilerin Başakkart’a yüklenmesi ile birlikte kredi limitinizi istediğiniz zamanda ve istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Üstelik bu kredi limitlerinizi bütün Ziraat Bankası bankamatiklerinden de nakit olarak çekebilirsiniz.

Ziraatbank Başak Kart Üye İş Yerleri

başakkart

başakkart

Ziraat Bankası Başakkart Üye İş yerlerinden tarımsal girdi alarak bu kredi kartının avantajlarını kullanmanız mümkün olmaktadır. Ziraat Bankası ile birlikte Başakkart alan kişiler mazot yardımı da alabilmektedir. Başakkart ile OPET ve Petrol Ofisi noktalarından mazot alan kişilerin Başakkart’larına hem puan birikmekte hem de bu kart sayesinde yapılacak olan alışverişlerde taksit imkanları sunulmaktadır. Başakkart’ın sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değildir. Tarımsal üretim faaliyetlerinde kullanılacak olan ve tarla ekim dönemlerinde ihtiyaç duyacağınız tohum, fide, gübre, zirai ilaç, yem, veterinerlik hizmeti,arıcılık, seracılık ve balıkçılık gibi malzemelerini Başakkart ile alabilirsiniz. Bunun yanında traktörünüzün ve diğer mekanik aletlerinizin bakımıyla birlikte onarım ve yedek parça giderlerini de Başakkart anlaşması olan iş yerlerinden hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Başak Kartta Puan Biriktirme

5 aya kadar çıkan faizsiz dönemlerle de bu harcamalarınızı geri ödeyebilir ve Başakkart’ta puanlarınızı biriktirebilirsiniz. Bu kart sayesinde faizsiz dönemlerin sonunda geri ödeyemediğiniz tutarlar de değerlendirilmektedir. Buna göre ödenemeyen tutarlar kredi hesabınıza aktarılmakta ve aktarma tarihinden itibaren faize göre yeniden değerlendirilmektedir. Tam anlamıyla bir çiftçi dostu olan Ziraat Bankası, Başakkart ile çiftçilerin zor günlerinden kurtulmasını sağlamakta ve Türkiye’de tarımın gelişmesi için çalışmaktadır.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 31 Mayıs 2016 - 9:22:19

Benzer Konular

Yukarı Çık