Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Yerli Makina İmalat Kredisi

Makalemizde size konut, taşıt ya da ihtiyaç kredisinden değil çok farklı bir banka desteğinden bahsedeceğiz. Ziraat yerli makine imalat kredisi hakkında kapsamlı bilgi sunmak istiyoruz.  eğer sizde yerli imalat sektöründe ayakta durmaya çalışan üretim yapan firmalar arasında yer alıyorsanız Ziraat yerli makine imalat kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Makine üretimine dair aradığınız desteği Ziraat bankasından alabilirsiniz. Ayrıca işletmenin sermaye ihtiyacını göz önünde bulundurarak hesaplamalarını yaparak % 20 faiz indirimi yapabilme hakkına sahiptir banka. İhtiyacınız olan sermayenin proforma fatura değerinin % 75’lik kısmı banka tarafından karşılanmaktadır.

Makine imalat destek kredisi 5 yıla varan vade imkanlarıyla sunulmaktadır. Ayrıca her kredide olduğu gibi Ziraat yerli makine imalat kredisinden faydalanmak için de kredi notunuzun düşük olmaması gerekmektedir. Kredi notunuz doğrultusunda bankanın size en yakın şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi hakkında aklınıza takılan tüm detayları 0850 220 00 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri aracılığı ile ayrıntılı bilgi alabilme şansınız vardır.

Kategori: Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 19 Aralık 2015 - 9:35:24
Etiketler:

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ertan dedi ki:

    İmalat yapmak istiyorum param yok

Yukarı Çık