Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Yatırım İnternet Şubesi

Ziraat Bankası, kobilere ve diğer yatırım hizmetlerine göre özel olarak bir internet şubesi hazırlamıştır. Ziraat Bankası yatırım şubesi sayesinde bütün fonlarınıızı görebilir, vadeli veya vadesiz işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ziraat Bankası yatırım fonlarının internet şubelerinden yararlanabilmek için hemen bir Ziraat Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Yatırım hesapları ile birlikte vadeli veya vadesiz fonlarınızı görebilirsiniz. Faiz oranlarını ve diğer kredi imkanlarını da bu aşamada değerlendirebilirsiniz.

Kredinizin kobi veya iskonto kredisi olarak alınması da bu yatırım hizmetlerinde mümkündür. Yatırım araçlarının en kazançlı olduğu alanların başında, Ziraat Bankası yatırım hizmetleri gelmektedir.

ziraat yatırım

ziraat yatırım

Ziraat Yatırım İnternet Bankacılığı

Ziraat Bankası ile birlikte işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet şubesi araçlarının kullanılmasında mobil bankacılık da kullanılabilir. Mobil bankacılık araçlarının değerlendirilmesinde bankaların hızlı ve güvenilir bir alt yapıya sahip olması gerekmektedir. Ziraat Bankası da bu alanda yeterli donanıma ve güce sahiptir. Ziraat Bankası yatırım internet şubesi ile birlikte siz de birikimlerinizi görebilirsiniz. Bu birikimler sayesinde gerekli olan bütün alanlarda söz sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 15 Mayıs 2016 - 9:36:56

Benzer Konular

Yukarı Çık