Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Katılım Hesap Açma

Ziraat Katılım Bankası 12 05 2015 yılında 6302 sayılı karar ile bankacılık faaliyetine başlamıştır. İlk şubesinin açılışını Recep Tayip Erdoğan gerçekleştirmiştir. Şuanda Türkiye genelinde 21 şube ile faaliyetlerine sürdürmektedir. Ziraat Katılım Bankası faiz oranları ile değil, kar ve zarar oranları ile çalışmaktadır. Bu nedenle faiz caiz değildir diye düşünen tüm kimselere hizmet vermektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi, mevduat hesabı, Hac ve Umre ödemesi gibi bir çok hizmetleri vardır. Özellikle Hac ve Umre ödemesi bir çok kişi için avantajlı bir hizmettir. Bu sayede en büyük hayallerinden birini gerçekleştirme fırsatı sunmaktadır.

Ziraat Katılım Hac ve Umre Ödemesi

Senelerce Hac ve Umre ye gitmek için birikim yapmak isteyen kişilerin beklemelerine gerek kalmayan bir fırsat sunmaktadır. 36 ay vade ile Hac ve Umre ödemesini  taksitlendirir.

Ziraat Katılım Bankası

Ziraat Katılım Bankası

Ziraat Katılım Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Bir çok kişi faiz uygulandığı için bu gibi ihtiyaçları bankalardan kredi çekememektedir. Ama Ziraat Katılım bankası faizle işlemediği için bu ihtiyacınız artık ertelemenize gerek yok.  Ziraat Katılım Bankasından hesap açtırmak isterseniz en yakın şubesine gitmeniz yeterli. Bir çok vadeli hesaplarından yararlanıp birikiminizi yükseltebilirsiniz. TL cinsinden 1 aylık 3 aylık 6 aylık yada 1 yıllık vadeler ile yaptırabilirsiniz. Dilerseniz asgari 32, azami 1095 gün olmak kaydıyla esnek vadeli katılma hesabı da açtırabilirsiniz. Vadeniz sonunda anapara ve kar payınız ile belirlenerek alabilirsiniz.

Ziraat Katılım Yatırım Hesabı Açma

Sadece TL olarak yatırımları değil Ziraat Katılım Bankasının bir yatırım hizmetleri vardır. Yabancı para katılma hesabı, altın katılma hesabı, paylaşım olayları gibi bir çok birikim avantajları mevcuttur.  Ziraat Katılım özellikle bankalara faizlerinden ötürü yatırım yapmak istemeyen kişilere özel bir bankadır.

  • Ziraat Katılım Konut Kredisi
  • Ziraat Katılım İhtiyaç Kredisi
  • Ziraat Katılım Taşıt Kredisi

Bir çok kişi faizin günah olmasına pek umursamamaktadır, ama bir çoğunluk buna çok dikkat etmektir. Bu kişiler ev, ihtiyaç ve araç kredilerini de faiz oranlarından dolayı hiçbir bankadan çekememektedir. Ama Ziraat Katılım Bankası sayesinde konut, ev ve ihtiyaç kredilerinden rahatlıkla faydalanabilirler. Ziraat Katılım Bankasından yatırımları veya kredileri ile detaylı bilgi sahibi olma için size en yakın şubesine yada 0850 220 50 00 numaralı müşteri hizmetlerinden arayabilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 1 Mayıs 2016 - 10:01:12

Benzer Konular

Yukarı Çık