Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Ziraat Hesap No Kartın Neresinde Yazar

Ziraat Bankası vadesiz hesaplarınızı kart ile kullanarak tüm Ziraat Bankası ATM’leri üzerinde kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ATM’leri içerisinde bulunan para yatırma ve para çekme işlemleri ile vadesiz hesap kullanılabilmektedir. Ziraat Bankası Hesap no, Ziraat Bankası vadesiz hesap kartı üzerinde bulunur.

Ziraat Bankası bankkart üzerinde bulunan 16 haneli numara ile Ziraat Bankası hesap numarasını görebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası internet ve telefon şubesi üzerinden Ziraat Bankası IBAN numarasını öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası hesap numarası aynı zamanda havale ve EFT işlemlerini yapabildiğiniz bir numaradır. Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışından istediğiniz her an bankalara veya kişiler Ziraat Bankası hesap numaranızı kullanarak işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası hesap numarası kartı ile telefon ve internet bankacılığı da yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası işletim ücretlerinde ek olarak birtakım kesintiler olabilmektedir. Bu kesintiler sayesinde bankalardan birtakım hizmetler alınmaktadır. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Ziraat Bankası sayesinde hesap numaralarınızı kullanabilir ve böylece çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası IBAN numarası da işlemlerinizde kolaylıklar sağlar.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 2 Ekim 2015 - 11:09:06

Benzer Konular

Yukarı Çık