Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Emeklilere Faizsiz Kredi 2016

Türkiye’nin en eski bankalarından birisi olan Ziraat Bankası emeklilere de birçok alanda hizmet vermektedir. Emeklilerin maaşlarını doğrudan alabildiği Ziraat Bankası aynı zamanda emekliler için birçok kredi ürününü de bulunduruyor. Ziraat Bankası emekliler için 2016 yılına özel faizsiz krediler hazırladı.

Bu kredileri en uygun ödeme seçenekleri ile birlikte ödemek de mümkün olmaktadır. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler bu krediden daha çabuk yararlanabiliyor. Diğer bankalardan maaşlarını alan emekliler de Ziraat Bankası’na başvuruda bulunarak hayat sigortası ile birlikte kredilerinin sahibi olabiliyor.

Ziraat Bankası emekliler için özel olarak hazırladığı krediyi 50 bin TL limitli olarak sunuyor. Bu kredileri 36 aylık vadeler ile ödemek de isteyen emekliler için hazırlanan ödeme planları arasında bulunuyor.

Ziraat Bankası kredileri aynı zamanda taşıt ve konut kredileri olarak da verilebiliyor. Ziraat Bankası emeklilerin yanında aynı zamanda esnaf ve sanatkarlar için de özel faizsiz kredi desteğini hazır tutuyor. Bu krediler ile birlikte 2016 yılında rahat bir nefes alabilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2016 - 11:11:53

Benzer Konular

Yukarı Çık