Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Ziraat EFT Saatleri

Ziraat eft saatleri içerisinde yaptığınız para transferi anında karşı banka hesabına geçer. Ziraat bankası eft işleminizde aynı gün paranın karşı banka hesabına geçmesi için eft işlemlerinizi sabah saat 08.30 dan akşam 17.00 ‘ye kadar yapmanız gereklidir. Bu saatler

arasında yapacağınız işlemler 5 dakika içerisinde, bu saatler dışında yapacağınız eft işlemleri bir sonraki iş gününün mesai başlangıcından sonra karşı banka hesabına geçer.

Ziraat bankası eft saatleri dışında başka bir bankanın hesabına yapacağınız para transferi bir sonraki iş günü saat 10,30′ dan sonra geçer. Eft yaparken bu ayrıntıyı kaçırmamaya dikkat edin, aksi halde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Bankacılıkta oldukça gelişmiş ve yeni teknolojiye ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bankaya eft talimatı verdiğinizde banka eft talimatını bankanın havuzuna atar. Nadiren de olsa eft talimatı yoğunluktan dolayı karşı hesaba hemen geçmez. Böyle durumlarda yoğunluğun bitmesini beklemek en iyi yoldur. Bir gün içinde para transferi gerçekleşmemişse, bankayı arayarak sorununuzu anlatırsanız, personel direkt eft havuzundan sizin eft’nizi karşı banka hesabına transfer edebilir. Bu eft işlemleri için bankalara gitmeye artık gerek kalmamıştır.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 7 Mayıs 2015 - 6:51:15

Benzer Konular

Yukarı Çık