Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Cep Şubesi Mobilden Nasıl Kullanılır?

Teknoloji ilerledikçe akıllı telefonlarımız ile bir çok işlemi çok kolay bir şekilde yapma şansını bulduk. Türkiye’nin önemli bankalarından olan Ziraat bankası müşterilerine hizmet verebilmek adına internet bankacılığı müşteri hizmetleri gibi imkanlardan faydalanmaktadır. Bunun yanı sıra en önemli kolaylık faktörü olan ziraat cep şubesi ile mobil telefonlar ile dilediğiniz işlemlerinizi yapabilme imkanınız bulunuyor. Android mobil cihazlarınız ile internet bankacılığı işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

ziraat bankası internet bankacılığı

ziraat bankası internet bankacılığı

Üstelik ücretsiz olan bu uygulama sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde android telefon veya tabletler üzerinden bankacılık işlemlerinizi yapma fırsatı sunuyor.

Ziraat Cep Şubesi Girişi

ziraat bankası internet

ziraat bankası internet

Piyasadaki güvenlik standartlarını bir üst seviyeye taşıyacak olan ziraat onay teknolojisi ile hem internet hem de mobil bankacılık uygulamanız üzerinden işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  Ziraat bankasından bir ilk olarak şifresiz işlem onaya ziraat onay teknolojisi sayesinde güvenlik standartlarının çıtası yükselmektedir.

Ziraat bankası cep şubeleri ile her zaman her yerde istediğiniz zaman bankacılık işlemlerinizi sıra beklemeden kimseyle konuşmadan yorulmadan yapabilirsiniz. Ziraat bankası cep şubesinden bankanın hangi müşterileri yararlanabilir diye merak ediyorsanız belirtelim.

Ziraat bankası cep şubesinden bütün bireysel ve kurumsal internet bankacılığı müşterileri faydalanabilir. Kurumsal izleme Ziraat internet bankacılığı müşterileri ziraat cep şubesi hizmetinden faydalanamazlar.

Kategori: Soru - Cevap, Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 18 Ocak 2016 - 11:16:33

Benzer Konular

Yukarı Çık