Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası’nı Nasıl Şikayet Ederim?

Ziraat Bankası, devletin en eski bankalarından birisidir. Ancak bu kadar bilgi ve tecrübeye rağmen bazı durumlarda müşterilerine hatalı hizmet verebilmektedir. Ziraat Bankası, müşterilerinden gelen sorunları ve şikayetleri her zaman dinlemekte ve bu sorunların kısa bir sürede çözülmesi için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

ziraat bankası

ziraat bankası

Ziraat Bankası için müşteri komisyonu ve müşterilerinden gelen sorunlar ayrı bir öneme sahiptir. Bu sorunların çözülmesi için bütün kurullardan bağımsız olarak müşteri hakları komisyonu oluşturulmuştur. Buraya gelen sorunları ayrı olarak değerlendirilmekte ve personelle ilgili bir şikayet varsa bu durumla ciddi bir şekilde ilgilenilmektedir.

Ziraat Bankası’nın ilerleyen dönemlerde daha iyi hizmet verebilmesi için hazırlanan bu sistem sayesinde müşterilerin önerileri ve şikayetleri değerlendirilmektedir. Diğer yandan Ziraat Bankası ile ilgili şikayetlerinizi aşağıdaki bölüme yazabilirsiniz. Burada yer alan şikayetler hafta içersinde çözülmektedir. Şikayette bulunan kişi ile doğrudan iletişime geçilerek sorun hakkında detaylı bilgi alınmakta ve gereğinin yapılması sağlanmaktadır. Ziraat Bankası bu nedenle online şikayet hizmeti de vermekte ve sorunların tespitini direkt olarak sağlamaktadır.

Örnek Şikayet:

05.01.2016 günü h*** hesabımdan, Ziraat Bankası’na bağlı bir hesaba yanlışlıkla EFT gerçekleştirdim. H*** başvuru yaptım. Çözümün sizin vasıtanızla gerçekleşeceği söylendi. Lütfen yardımcı olur musunuz?

BANKA ŞİKAYETLERİNİ YAZABİLECEĞİNİZ SAYFAMIZ..

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 22 Şubat 2016 - 5:56:18

Benzer Konular

Yukarı Çık