Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Bir bankadan daha fazlası olma sloganı ile yola çıkan ve yıllardır güvenle kredi ürünleri hazırlayan Ziraat Bankası özel kredi kampanyaları ile birlikte yeni seneye mutlu bir şekilde girmenizi hedefliyor. Kredi kampanyaları ile birlikte gelişmiş faiz ve vade oranlarını uygulayan Ziraat Bankası kredi seçeneklerini de bir hayli çoğaltıyor.

 

Yeni yılın gelmesine az kala indirimli tüketici kredileri ve ihtiyaç kredileri düzenleyen Ziraat Bankası her türlü işlemlerinizin gerçekleşmesi için özel faiz ve vade oranlarını yayınlamıştır. Bu krediler ile birlikte kolay bir şekilde isteklerinize kavuşabilir veya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yeni Yıl Kredisi

Yeni yıla umutla bakabilmeniz için ve nakit sorunlarını çözebilmeniz için en uygun kredi şartlarını içeren Ziraat Bankası güvenilir sistemi her zaman müşterilerini beklemektedir. Üstelik şubeye gerek kalmadan da kredi başvurusunda bulunabilir ve uygun kredi seçeneklerinden haberdar olabilirsiniz. Ziraat Bankası internet şubesi başta olmak üzere Ziraat Bankası internet ve telefon bankacılığı üzerinden krediler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. İsterseniz de Ziraat Bankası mobil şubesini telefonunuza indirerek gerekli ürünleri hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

ziraat bankası yeniyıl kampanyası

ziraat bankası yeniyıl kampanyası

 

Ziraat Yılbaşı Kredisi 2016

Ziraat Bankası yeni yıla girerken hazırladığı indirimli krediler ile birlikte evlilik, konut, alışveriş, taşıt ve eğitim gibi masraflarınızın karşılanmasını sağlıyor. Ayrıca bu ödeme planlarını Ziraat Bankası’nın uzman personeli ile düzenleyebilir ve geri ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kredilerinizin genel olarak hesaplanması işlemini de internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası tüketici ve ihtiyaç kredileri 5 bin TL’den başlamakta ve 20 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Dilediğiniz ödeme seçenekleri sayesinde esnek bir yapıda bulunan Ziraat Bankası kredileri ile birlikte  şahsi ve maddi olarak da teminat belgesi gösterebilirsiniz. Kredi vadesi süresince hayat sigortasından da faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Yılbaşı Kredisi Faiz Oranları

Aylık 1.38 gibi uygun faiz oranlarından yararlanabilir ve Ziraat Bankası ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kredi cevabınızın olumlu gelmesi durumunda gerekli olan belgeleri de Ziraat Bankası internet şubesi üzerinden görebilir ve bu sayede gerekli bütün evrakları hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Ziraat Bankası şubelerine gelerek kredi ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kategori: Diğer, Ziraat Bank, Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 22 Kasım 2015 - 4:54:41

Benzer Konular

Yukarı Çık