Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Ziraat Bankası tatil kredileri ile birlikte çalışma dönemlerinizde sıyrılıp yurt içinde veya yurt dışında istediğiniz şekilde sevdiklerinizle birlikte tatil yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun ödeme seçeneklerini içeren ve bu sayede kolay bir şekilde ödenebilen tatil kredilerinde Ziraat Bankası en uygun faiz oranlarını belirlemiştir. Bu tatil kredileri arasında genel olarak 1,30 faiz oranları belirlenmiştir.

Ayrıca tatil kredileri Ziraat Bankası üzerinden ertelemeli olarak da ödenebilmektedir. Ziraat Bankası tatil kredileri içerisinde yer alan genel bilgiler içerisinde 24 aya kadar çıkan vade seçenekleri de bulunmaktadır.

Ziraat Bankası tatil kredileri bütün meslek gruplarına ve emeklilere verilebilmektedir. Bu kredileri aldıktan sonra 3 ay ertelemeli ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Ziraat Bankası tatil kredisi aynı zamanda ihtiyaç kredileri olarak da kullanılabilir. Bu kredi ile birlikte aracınızın arızalarını giderebilir ve bu araçla tatile gidebilirsiniz. Çok amaçlı bir kredi olmasından dolayı oldukça kullanışlı olan bu krediyi kış tatilleri için de kullanabilirsiniz. Kışın Uludağ’a yazın da Antalya’ya gidebilirsiniz. Böylece kendinizi yenileme fırsatı bulursunuz.

Kategori: Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 3 Mayıs 2016 - 1:04:05

Benzer Konular

Yukarı Çık