Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Senet Karşılığı Kredi

İşletmelerin nakit ihtiyacını karşılayabilmek adına Ziraat Bankasının sunmuş olduğu senet karşılığı kredi ürünü ile kolaylık sağlamaktadır. İşletmelerin nakit ihtiyacına faydalı olacak bu kredi ürünü sizlere ayrıcalıklar tanımaktadır. Senet portföyü karşılığında uygun faiz oranları ile geri ödeme kolaylığı da sunmakta olan Ziraat Bankası ayrıcalığıyla işletmelerin yüzlerini güldüreceğe benziyor.

ziraat senet karşılığında kredi veriyor

ziraat senet karşılığında kredi veriyor

Bu kredi ürünü gerçek ticari işlemler karşılığında senet ile alışveriş yapan işletmelere senet karşılığında kredi ürününü kullanıma açarak kampanya kapsamı doğrultusunda küçük ve orta büyüklükteki bütün işletmeler müşterinden aldıkları vadesi gelmemiş olan senetlerini Ziraat Bankası’na getirerek senetler karşılığında kredi ürününden oldukça kolay bir şekilde faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası Senetle Avans Kredi

Senetlerin krediye uygun olması durumunda Ziraat Bankası borçlu cari hesap kredisi türünde hesap işlemeye koyulacaktır. Bu senetler sayesinde spot kredi de kullanmak mümkün olabilecektir.

Senet karşılığında spot kredi kullanılabilmesi için banka ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişi ve kurumlar ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Ziraat Bankasının resmi web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirler.

Kategori: Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 2 Ocak 2016 - 4:22:28

Benzer Konular

Yukarı Çık